• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Vysoké květináče a truhlíky

Pokud si přejete opticky zvětšit malý obývací pokoj nebo přidat světlost jinému uspořádání, vysoké květináče vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Tyto štíhlé kontejnery nezabírají mnoho místa, přesto poskytují rostlinám dostatek prostoru pro vývoj kořenů a vypadají mimořádně elegantně. Najdete je ve všech krásných barvách v našem online zahradním obchodě!

Hledáte kontejner pro menší závod? Vyberte si vysoký čtvercový hrnec „Coubi“ o rozměrech 12 x 12 x 20 cm nebo vysoký kulatý hrnec „Lofly Slim“ o rozměrech 20 x 26 cm. Jakou barvu hledáte - krémovou nebo čistou bílou, kavárnu latte nebo stylovou kamennou šedou? Rychle uvidíte, že tyto návrhy tvoří pouze zlomek našeho výběru barev. Chtěli byste pěstovat velký kaktus nebo malý strom ve vysoké nádobě? Každá rostlina bude vypadat rozkošně ve vysokém kulatém hrnci „Lilia“ 25 x 47 cm. Zvláště doporučujeme živé fuchsie-růžové a limetkově zelené a univerzální černé barvy tohoto produktu. Moderní klasické uspořádání interiéru dokonale doplní hrnce „Lilia“ s vyřezávaným vzorem, který vypadá, jako by byly ručně vyráběné. Vysoké hrnce „Finezja“ s ratanovým imitujícím povrchem a velké hrnce „Sahara“ - jemné, přesto trvanlivé a mrazuvzdorné - jsou naopak ideální volbou pro balkony a terasy. Nabízíme také široký výběr vysokých rostlin s vložkami. Hodili by se po domech těch milovníků rostlin, kteří mají sklon zaplavovat své zelené přátele. Vložka umožňuje odtoku vody a chrání rostliny před zamokřením. Ozdobné embosované kulaté hrnce „Makata“ a „Diament“ rozhodně stojí za zvážení.

Největší sortiment vysokých květináčů a květináčů najdete za nejvýhodnější ceny právě tady, v našem obchodě. Nabízíme pouze zboží prvotřídní kvality vyrobené z odolných, robustních a esteticky vypadajících materiálů. Zveme vás k procházení naší nabídky a přejeme vám hezké nakupování!