• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Balkonų dėžutės / Tvirtinimo detalės

Balkonų dėžutės / tvirtinimo detalės yra be abejo populiariausi lauko augalų konteineriai, dažnai perkami sodininkavimo entuziastų. Jų platų populiarumą lemia praktiškas dizainas ir galimybė auginti kelis augalus vienu metu. Žmonės, ieškantys puodų, kuriuose galima auginti petunijas, pelargonijas, raudonąsias salvijas ir kitas populiarias balkonų gėles, dažniausiai renkasi mūsų Balkonų dėžutes / tvirtinimo detales.

Mūsų parduotuvė nuolat siūlo šias prekes, turintis platų dydžių ir spalvų asortimentą, kad atitiktų jūsų specifinius poreikius ir norus. Tiems, kuriems trūksta erdvės, puiki pasirinkimas - mažos, ovalios “Vulcano” dėžutės, kurios yra 23 arba 27 cm dydžio, ir jas galima gauti baltos, bežinės, kreminės, pistacijos žalios ar antracito spalvose - jos puikiai tinka mažiems balkonams. Jei turite daugiau vietos, apsvarstykite elegantišką ir paprastą 40 cm “Lotos” balkonų dėžutę, kuri pateikiama su padėklu / lėkšte (taip pat galima rinktis su metaliniais krepšiais). Kitas variantas - universalus gėlių sodinimo indas iš „Lamela“ arba „Elba“ dėžutė su medžio raštu, kuri atrodo nuostabiai ant medinės balkono tvoros ar balustrados.

Jūsų išorinė palangė - puiki vieta subtiliai “Rosa” balkono dėžutei su „kotelišku“ apdaila - šviesiai bežinė ir mėtų žalia yra mūsų mėgstamos spalvos, bet verta apsvarstyti ir tamsesnes! Dideli balkonai gali būti puošiami mūsų puikiais “Begonia” balkonų rinkiniais su ratano arba iškaltu raštu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite daugybę padėkliukų ir balkoninių dėžučių laikiklių už konkurencingą kainą.

Nedvejokite! Pasirinkite savo mėgstamas prekes ir papuoškite savo balkoną gausiai žydinčiomis gėlėmis! Mūsų Balkonų dėžutės / tvirtinimo detalės iš garsių gamintojų (pvz., „Lamela“ ir „Prosperplast“) tarnaus jums ilgus metus! Visos žemiau pateiktos prekės pagamintos iš medžiagų, atsparių saulės šviesai ir kitokiems potencialiai kenksmingiems išorės veiksniams, todėl jos puikiai tinka balkonams, terasoms ir palangėms puošti. Kviečiame jus apsilankyti mūsų asortimente ir linkime malonių apsipirkimo patirčių!

3.24