• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Závěsné koše

Hledáte nápady, jak vyzdobit balkon? Podívejte se na naše závěsné koše. Nádoby na rostliny zavěšené na háčcích nebo namontované na stěnách se stanou okouzlujícím doplňkem každého uspořádání. Pěstování květin v zavěšených koších nabízí nejúčinnější způsob, jak rozumně využívat prostor na balkóně a terase, aniž by hrozilo přetížení ozdobami. S potěšením udělat zaslouženou přestávku pod kaskádami voňavých květů nemohlo být nic vyrovnáno!

V našem zahradním obchodě jsou k dispozici zavěšené drátěné koše velikosti 25, 30, 35 a 40 cm. Tam také najdete odpovídající rohože z kokosových vláken - ekologický a atraktivní doplněk, který dodá uspořádání přirozený, idylický vzhled. Měli byste také procházet výběr našich věšáků na zavěšení košů. Jednoduché a ozdobné, dostupné v různých barvách, přesto všechny stejně odolné a silné. Pokud vás nepřesvědčuje květinová mísa prolamované, myslíme si, že se na vás mohou těšit dva "romské" závěsné hrnce. Zajímavé, starožitné vzory přinesou vašemu balkonu skutečně středomořský pocit. Nabízíme také náhradní řetězy na hrnce a zavěšené koše, galvanizované i práškové. Nedostatek místa pro velkou misku zavěšenou na řetězu? Vyberte si nástěnný květinový koš, který lze snadno nainstalovat na zeď nebo zábradlí. Můžete si také objednat trojitý kovový koš pro kulaté hrnce „Ibiza“, které vám umožní vytvořit závěsnou zahradu obyčejných, obyčejných květináčů. Toto stále ještě není vše, co pro vás máme skladem! Doporučujeme vám pravidelně procházet naší nabídkou - doufáme, že na našem zahradním trhu najdete spoustu inspirativních nápadů!

V naší pravidelné nabídce najdete krásné a funkční závěsné koše vyrobené z odolných materiálů - drátu, kovu, slunečního záření a plastu odolného proti dešti. Stojíme za nejvyšší kvalitu našich květináčů a květináčů a rychlé dodání domů za konkurenceschopné ceny. Neváhejte již déle - klikněte, podívejte se, objednejte a zařiďte balkon svých snů!