• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Augstums
Platums
Apjoms
Garums

Balkonu kastes / stādītāji

Balkonu kastes / stādītāji ir neapšaubāmi starp visbiežāk pirktajiem āra augu traukiem, kas ir īpaši iecienīti starp dārzkopības entuziastiem. To popularitāte galvenokārt ir saistīta ar to praktisko dizainu un spēju uzņemt vairākas augus vienlaicīgi. Cilvēki, kuri meklē podus petūniju, ģerāniju, sarkanā salvijas un citu iecienītu balkonu ziedu audzēšanai, parasti izvēlas mūsu Balkonu kastes / stādītājus.

Mūsu veikals pastāvīgi piedāvā šīs preces plašā izmēru un krāsu klāstā, lai atbilstu jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām. Tiem, kam ir ierobežota vieta, maza, ovāla “Vulcano” kaste ar izmēru 23 vai 27 cm ir lieliska izvēle. Pieejamas baltā, bēšā, krēmkrāsā, pistāciju zaļā un antracīta krāsā, tās ir ideālas maziem balkoniem. Ja jums ir vairāk vietas, apsveriet eleganto un vienkāršo 40 cm “Lotos” balkona kasti, kas nāk ar trauku / paliktni (pieejams arī kopā ar metāla groziem). Alternatīvi varat izvēlēties universālo ziedu stādītāju no Lamela vai “Elba” kasti ar koka apdari, kas izskatīsies lieliski uz koka balkona margām vai balustrādēm.

Jūsu āra palodzes ir ideālas mazām “Rosa” balkona kastēm ar mežģīņu apdari - gaiši bēša un piparmētru zaļa ir mūsu iecienītākās krāsu versijas, bet jums vajadzētu apsvērt arī tumšākas krāsas! Lielākiem balkoniem lielisks risinājums ir mūsu “Begonia” balkona komplekts ar rattan vai izkalts rakstu. Mūsu tiešsaistes veikalā ir plaša izvēle trauku un balkona kastīšu turētāju par konkurētspējīgām cenām.

Nevilcinieties! Izvēlieties un iegādājieties savas iecienītākās Balkonu kastes / stādītājus un dekorējiet savu balkonu ar krāšņi ziedošiem podaugiem! Mūsu produkti, tostarp no tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Lamela un Prosperplast, ir izturīgi, izgatavoti no materiāliem, kas ir izturīgi pret saules gaismu un citiem potenciāli kaitīgiem ārējiem faktoriem, tāpēc tie ir ideāli piemēroti balkonu, terašu un palodžu dekorēšanai. Mēs sirsnīgi aicinām jūs izpētīt mūsu sortimentu un novēlam jums patīkamu iepirkšanās pieredzi!