• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Dělání vína

Patří víno k vaší vášni? Nebo možná získáváte pouze první cenné zkušenosti s výrobou domácího vína? Buď jste amatér nebo vinařský veterán, který si je jistý svým řemeslem, nabídka našeho internetového obchodu vás překvapí. Můžete si koupit kompletní vinařské vybavení a materiály: od kvasinek, přes vzduchové komory, uzávěry lahví, až po kompletní sady pro výrobu vína. Zveme vás k procházení naší nabídky!

Vinařství je skvělý koníček! Domácí výroba vína není jen dobrý způsob, jak trávit volný čas produktivním a příjemným způsobem, ale také nejlepší způsob, jak využít přebytek ovoce z vaší zahrady. Domácí víno vyniká vynikající „plnou chutí a vůní“ a má také důležité prospěšné vlastnosti, které posilují vaše zdraví. Vinařské příslušenství, které je k dispozici v našem obchodě, vám umožní vyrábět vysoce kvalitní víno! Abychom usnadnili nakupování a doplnění vaší sady vybavení, rozdělili jsme nabídku do několika podkategorií. Můžete si je prohlédnout níže: na skladě máme prémiové, ušlechtilé vinné kvasnice (např. Bordeaux, Malaga, Madera nebo Portwein), živiny z kvasnic a aktivátory fermentace, jako je Klarowin Turbo nebo metabisulfit draselný pro stabilizaci moštu a vína. Můžete také získat robustní lisy na ovoce, filtry pro různé velikosti a také měřidla a indikátory, které vám umožňují zasahovat včas a vylepšit parametry vašeho vína: podívejte se na levné a spolehlivé papírové proužky Litmus, teploměry, refraktometry, Měřiče kyslosti a měřiče alkoholu. Nabízíme také Airlocks, Carboy a demijohn korky, Siphons a pro hotové výrobky - krásné lahve a karafy, praktické korky a etikety na lahve. A co stojany na víno, které vám umožní změnit váš sklep na skutečnou vinařskou jeskyni. Neváhejte, seznamte se s nabídkou našeho internetového obchodu a podívejte se, co dalšího máme na skladě pro vás!

Zveme vás k pohodlnému, rychlému a snadnému nakupování online. Máme vše, co potřebujete k naplnění své vášně. Naučte se vinařský obchod s našimi vinařskými doplňky!
24.43 
29.64 
37.07 
42.57 
42.57 
46.29 
48.57 
53.71 
55.57 
55.71 
57.43 
57.43 
59.21