Şarap imalatı

Şarapçılık tutkularınıza mı ait? Ya da belki sadece ev yapımı şarap üretiminde ilk değerli deneyimleri kazanıyorsunuzdur? Siz ya amatörsünüz ya da onun sanatından emin bir şarap üreticisi gazi, çevrimiçi mağazamızın teklifi sizi şaşırtacak. Şarap yapım ekipman ve malzemelerinin tamamını satın alabilirsiniz: mayadan, hava kilitlerine, şişe mantarlarına, şarap yapım kitlerine kadar. Teklifimize göz atmak için lütfen davetlisiniz!

Şarapçılık harika bir hobidir! Evde şarap üretimi, boş zamanınızı verimli ve keyifli bir şekilde geçirmenin sadece iyi bir yolu değil, aynı zamanda bahçenizdeki meyve fazlasını kullanmanın en iyi yoludur. Ev yapımı şarap, olağanüstü bir lezzet ve aroma ile dikkat çekiyor ve sağlığınızı güçlendiren önemli faydalı özelliklere de sahip. Mağazamızda bulunan şarap aksesuarları, yüksek kalitede şarap üretmenizi sağlayacaktır! Alışverişi kolaylaştırmak ve ekipman setinizi tamamlamak için teklifi birkaç alt kategoriye ayırdık. Bunları aşağıda görebilirsiniz: Stokta premium, asil Şarap mayası (örneğin Bordeaux, Malaga, Madera veya Portwein), Şarap mayası besin maddeleri ve Klarowin Turbo veya Potassium metabisulfite gibi Fermentasyon aktivatörleri ve dengeleyici olması gerekenler ve şarabı vardır. Ayrıca Sert meyve presleri, Farklı boyutlarda filtre gerekir, ayrıca zamanında müdahale etmenizi ve şarabınızın parametrelerini geliştirmenizi sağlayan Göstergeler ve göstergeler: ucuz ve güvenilir Litmus kağıt şeritlerine, Termometrelere, Refraktometrelere bir göz atın, Asitlik ölçer ve Alkol ölçer. Ayrıca Airlocks, Carboy ve demijohn mantarları, Sifonlar ve hazır ürünler için güzel Şişeler ve Sürahiler, pratik Mantarlar ve Şişe etiketleri sunuyoruz. Peki, mahzeninizi gerçek bir şarap üreticisinin mağarasına dönüştürmenizi sağlayacak Şarap rafları. Tereddüt etmeyin, çevrimiçi mağazamızın teklifini öğrenin ve sizin için stoklarımızda başka neler olduğunu görün!

Sizi çevrimiçi olarak kolayca, hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapmaya davet ediyoruz. Tutkunuzu yerine getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Şarap üreticisi ile yaptığımız şarap üreticisinin ticaretini öğrenin!