• 4,300.00 Kč Chcete-li získat nárok na dopravu zdarma
    musíte zadat minimální objednávku

Likéry / lihoviny

Domácí likéry, které jsou v USA někdy označovány jako srdečné, a lihoviny posílají vaše chuťové pohárky do nebe a jsou nejlepším lékem na nachlazení. Domácí alkohol potřebuje vhodné nastavení, a proto nabízíme užitečné doplňky pro výrobu a skladování likérů. V našem obchodě najdete krásné karafy, karafy a kyčle, praktické nádoby, láhve, čepice a etikety. Celý tento výběr najdete v tomto oddělení!

Lahodný likér chutná ještě lépe z elegantního karafy. Pokud dáváte přednost jednoduchým tvarům, měla by se na vás líbit Aroniówka - (Chokeberry likérová láhev) - karafa s uzávěrem, dostupná v našem obchodě za speciální cenu. Nabízíme také ozdobné karafy vyrobené ze silného, stejně křišťálového skla a elegantní sadu likéru z 900 ml karafy a 4 sklenic, což je ideální dárek! Podívejte se na naše karafy na skleněné sudy s kohoutky, které jsou k dispozici v různých velikostech a barvách. Tento ozdobný kontejner potěší všechny vaše hosty. To je zdaleka ne všechno - dostanete také klasickou likérovou láhev s korky, ideální pro skladování likérů, vín a sladkých lihovin a vynikající sklenice pro výrobu domácích likérů v našem obchodě. Myslíme si, že možná budete také potřebovat hezké likérové samolepící štítky, které jsou k dispozici v 30-ti kusových baleních, do nichž můžete napsat název a datum výroby svých produktů. Stačí se podívat na to, co jsme pro vás připravili!

V našem obchodě si objednejte příslušenství a náčiní potřebné pro výrobu likérů. Garantujeme přijatelné ceny a levné, okamžité dodání. Zůstaňte naladěni na naše speciální nabídky a ušetřete se slevami pro stálé zákazníky. Váš koníček vám přinese ještě větší radost a spokojenost s malou pomocí od nás!

33.14 
109.29 
140.71 
150.86 
178.21