• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vīna darīšana

Vai vīna ražošana ir jūsu aizraušanās? Vai varbūt tikai sākat iegūt vērtīgu pieredzi mājas vīna gatavošanā? Vai jūs esat iesācējs vai pieredzējis vīna darinātājs, kurš paļaujas uz savu meistarspēju, mūsu tiešsaistes veikala piedāvājums noteikti jūs ieinteresēs. Šeit jūs varat iegādāties plašu iekārtu un materiālu klāstu vīna ražošanai: no rauga, gaisa aizsprostiem, korķiem līdz pilnīgām vīna ražošanas komplektācijām. Silti aicinām izpētīt mūsu piedāvājumu!

Vīna ražošana ir lielisks vaļasprieks! Vīna gatavošana mājās nav tikai patīkams un ražīgs veids, kā pavadīt brīvo laiku; tas arī ir ideāls risinājums, kā izmantot liekos augļus no jūsu dārza. Mājas vīns ir pazīstams ar savu raksturīgo, bagātīgo garšu un aromātu, un tas arī piedāvā veselības priekšrocības. Mūsu veikalā pieejamā vīna ražošanas iekārta ļaus jums ražot augstas kvalitātes vīnu. Lai padarītu jūsu iepirkšanās pieredzi vieglāku un palīdzētu jums viegli salikt savu aprīkojumu, esam sadalījuši mūsu produktus skaidrās apakškategorijās. Atklājiet mūsu premium rauga celmu klāstu, piemēram, Bordeaux, Malaga, Madeira un Portvīnu, kopā ar rauga uzturu un fermentācijas aktivatoriem, piemēram, Klarowin Turbo un kālija metabisulfītu vīnogu un vīna stabilizēšanai. Mēs piedāvājam arī izturīgas augļu preses, vīnogu filtrus dažādos izmēros un mērīšanas ierīces un indikatorus, kas ļauj veikt laicīgas intervences, lai optimizētu jūsu vīna īpašības. Apsveriet mūsu pieejamās un uzticamās lakmusa testa joslas, termometrus, refraktometrus, skābuma mērītājus un alkohola mērītājus. Turklāt mūsu klāstā ietilpst gaisa aizsprosti, dekantera un dāmu džina korķi, sifoni un jūsu gatavajiem produktiem - eleganti pudeļi un dekanteri, ērti pudeļu atvērēji un pielāgojamas pudeļu etiķetes. Un nedrīkst aizmirst mūsu vīna plauktus, kas var pārvērst jūsu pagrabu autentiskā vīna pagrabā. Nevilcinieties; izpētiet mūsu tiešsaistes veikala daudzveidīgo piedāvājumu un atklājiet citas dārgumu krātuves, kas jūs gaida!

Laipni lūdzam iepirkties ērti, ātri un viegli. Viss, kas jums nepieciešams, lai barotu jūsu vīna ražošanas kaisli, ir šeit. Apgūstiet vīna gatavošanas mākslu ar mūsu augstākās klases piederumiem!