• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vyno gamyba

Ar vyno gamyba yra jūsų aistra? Gal tik pradedate kaupti vertingą patirtį namų vyno gamyboje? Ar jūs esate pradedantysis ar patyręs vynininkas, pasitikintis savo amatu, mūsų internetinės parduotuvės pasiūlymas tikrai jus sudomins. Čia galite įsigyti platų įrangos ir medžiagų vyno gamybai asortimentą: nuo mielių, oro užraktų, kamščių iki pilnų vyno gamybos rinkinių. Šiltai kviečiame apžiūrėti mūsų pasiūlymą!

Vyno gamyba yra puikus pomėgis! Namų vyno gamyba ne tik malonus ir produktyvus laisvalaikio praleidimo būdas; tai taip pat puikus sprendimas panaudoti perteklinius sodo vaisius. Namų vynas žinomas dėl savo išskirtinio, turtingo skonio ir aromato, taip pat teikia sveikatos naudą. Mūsų parduotuvėje esanti vyno gamybos įranga leis jums gaminti aukštos kokybės vynus. Kad apsipirkimas būtų lengvesnis ir padėtų lengvai surinkti įrangą, mes padalinome mūsų produktus į aiškias subkategorijas. Atraskite mūsų aukštos kokybės mielių asortimentą, tokį kaip Bordeaux, Malaga, Madeira ir Portvinis, kartu su mielių maisto papildais ir fermentacijos aktyvatoriais, tokiu kaip Klarowin Turbo ir kalio metabisulfitu vynuogių ir vyno stabilizavimui. Mes taip pat siūlome tvirtas vaisių spaustukus, įvairių dydžių vynuogių filtrus ir matavimo prietaisus ir indikatorius, leidžiančius laiku įsikišti, kad optimizuotumėte vyno savybes. Apsvarstykite mūsų prieinamas ir patikimas lakmuso juosteles, termometrus, refraktometrus, rūgštingumo matuoklius ir alkoholio matuoklius. Be to, mūsų asortimente yra oro užraktai, karafinės ir dame jeanne kamščiai, sifonai, o jūsų baigtiniams produktams - elegantiški buteliai ir karafinės, patogūs butelio atidarytuvai ir individualizuojamos butelio etiketės. Ir nepamirškite mūsų vyno lentynų, kurios gali paversti jūsų rūsį tikra vynine. Nebeužlaikykite; pasinerti į mūsų įvairų pasiūlymą mūsų internetinėje parduotuvėje ir atraskite kitus lobius, kurie laukia jūsų!

Mes kviečiame jus apsipirkti su komfortu, greičiu ir paprastumu. Viskas, ko jums reikia, kad maitintumėte savo aistrą vyno gamybai, čia yra. Mokykitės vyno gamybos meno su mūsų geriausiais priedais!

0.91
1.04
1.50
1.95
2.10
2.22
2.22
2.22
2.22
2.40
2.53
2.58