• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Veinivalmistamine

Kas veinategu kuulub teie kirgede hulka? Või äkki alustate alles väärtuslike kogemuste kogumist koduveini tootmisel? Olgu te algaja või kogenud veinimeister, meie veebipoe pakkumised teevad teile kindlasti muljet. Siin saate osta kõike alates pärmitest, õhulukkudest, pudelikorkidest kuni täielike veinivalmistamise komplektideni. Olete soojalt oodatud tutvuma meie valikuga!

Veinivalmistamine on suurepärane hobi! Koduveini valmistamine pole ainult lõõgastav ja produktiivne viis vaba aja veetmiseks, vaid ka suurepärane viis aiasaaduste liigse kasutamiseks. Koduveinil on eristuv, rikkalik maitse ja aroom ning see on ka tervisele kasulik. Meie poes saadaolevad veinivalmistamise tarvikud võimaldavad teil valmistada kvaliteetset veini. Ostukogemuse lihtsustamiseks oleme sorteerinud meie tooted erinevatesse alamkategooriatesse. Avastage meie premium klassi veinipärm, näiteks Bordeaux, Malaga, Madera ja Portwein, samuti pärmilisandid ja käärimise aktivaatorid. Pakume ka vastupidavaid puuviljapresse, mahla filtreid ja näidikuid. Ärge unustage ka meie taskukohaseid ja usaldusväärseid pH-pabereid, termomeetreid ja refraktomeetreid. Lisaks leiate meie valikust õhulukud, karahvinide ja demijohn korgid, sifoonid ning valmis toodetele - elegantseid pudeleid ja karahvine. Ja ärge unustage meie veiniriiuleid, mis muudavad teie keldri tõeliseks veinimeistri koopaks. Ärge oodake, sukelduge meie veebipoe mitmekesisesse valikusse!

Ootame teid ostlema lihtsalt, kiiresti ja mugavalt. Kõik, mida vajate oma veinivalmistamise kire toitmiseks, leidub siin. Õppige veinivalmistamise kunsti meie parimate tarvikutega!