• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kodu säilitamine

Tere tulemast meie Koduse Säilitusseadmete osakonda! Kas teid huvitab proovida oma kätt vorstide või juustu valmistamisel? Kas unistate täiusliku veini valmistamisest või ainulaadse õlle, lageri või Pilsneri pruulimisest? Meie veebipood pakub kõiki vajalikke seadmeid ja tarvikuid, et olla oma valitud käsitöös edukas, ja seda kõike hindadega, mida saavad endale lubada kõik!

Kodu säilitusseadmed võimaldavad teil külmal talvekuudel koguda suve olemuse. Kui soovite nautida puuviljade ja köögiviljade looduslikku headust aastaringselt, külastage meie Mahla, Mooside ja Konserveeritud Säilitiste jaotist. Seal leiate kvaliteetsed purgid ja kaaned, pudelid, mahla valmistajad, puuviljapressid ja säilitamise sildid. Ärge jätke vahele meie Kapsa ja Kurkide Marineerimise jaotist. Pakume vaadid, kivinõud ja marineerimispurke võidukate hindadega. Meie poest leiate ka kapsa riivijad, tampijad, tambid, kahvlid, supikausid, tangid ja palju muid kasulikke tööriistu. Neile, kellel on magus hammas, on meie Küpsetiste ja Patisseria jaotis kohustuslik külastuskoht. Leiate tipptasemel köögitermomeetrid, pagaripärmi ja keramiikapraetöid. Ja kui olete juustuarmastaja, sukelduge juustu- ja piimatoodete maailma meie ülima juustupresside, juustu valmistamise vormide ja juustukangaga, mis tagavad teie piimatoodete ettevõtmistes edu. Soovitame teil uurida ka meie Suitsutamise, Lihakuivatamise ja Lihapakendamise jaotist, kus leiate kõik, mida vajate suurepäraste vorstide, singi ja hakkliha valmistamiseks. Konksudest suitsutajatele, lihavõrku, singi keetjatele, vorstikasutajatele ja lihajahudele - meil on kõik olemas. Ja neile, kes on kirglikud õlle pruulimise, siidri ja veini valmistamise või maitsestatud alkohoolsete jookide valmistamise vastu, pakume tugevaid pruulimiskomplekte, veinivalmistamise komplekte, destillaatoreid, sõelumistorusid, puuviljapresse ja olulisi tarvikuid, nagu pudelikorgid, kaaned, karaafid, dekanterid, pudelid, vaadid ja muu. Otsite tippklassi õlu- või veinipärmi, pärmitoitaineid või kääritamist parandavaid tooteid? Oleme teiega kaetud! Ärge kõhelge - laseme teil oma uut kirge täiustada!

Sirvige meie laia valikut ja leiate koduse säilitusseadmed ja tarvikud tuntud tootjatelt uskumatult õiglaste hindadega. Valige meie taskukohane kodukohaletoimetamine ja konsolideerige kõik oma ostuvajadused ühte mugavasse kohta - tõhusalt, taskukohaselt ja rahulolugarantiiga. Tere tulemast meie poodi!