• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Namų konservavimas

Sveiki atvykę į mūsų Namų Konservavimo įrangos skyrių! Ar jums įdomu pabandyti savo jėgas gamindami dešras ar sūrį? Ar svajojate sukurti puikų vyną arba virti nepalygintiną alų, lagerį ar Pilsnerį? Mūsų internetinė parduotuvė teikia visas priemones ir medžiagas, kurios jums reikalingos išsiskirti savo pasirinktame amate, ir visa tai už kainas, kurias gali sau leisti visi!

Namų konservavimo įranga leidžia jums užfiksuoti vasaros esmę per šaltus žiemos mėnesius. Jei norite mėgautis vaisių ir daržovių natūralia gerove visus metus, apsilankykite mūsų Sulčių, Uogienių ir Konservų skyriuje. Ten rasite aukštos kokybės indus ir dangčius, butelius, sultinio spaustuvus, vaisių presus ir konservavimo etiketes. Nepraleiskite mūsų Kopūstų ir Agurkų rauginimo skyriaus. Siūlome statinius, molinius indus ir rauginimo indus už nepalyginamai mažas kainas. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite kopūstų plaktukus, tampalus, smulkintuvus, šakutes, šaukštus, šakutes, kiškius ir daug kitų naudingų įrankių. Turintiems saldųjį dantį, mūsų Kepimo ir Konditerijos skyrius yra privalomas. Rasite aukščiausios kokybės virtuvės termometrus, kepimo mielės ir keraminius picos kepimo akmenis. O jei esate sūrio mylėtojas, panardinkite save į sūrio gamybos ir pieno produktų pasaulį su mūsų viršutinės kokybės sūrio spaudimais, sūrio gamybos formomis ir sūrio kempine, kurie užtikrins sėkmę jūsų pieno produktų pastangose. Taip pat rekomenduojame apsilankyti mūsų Dešrų gamybos, Mėsos rūpinimosi ir Rūkymo skyriuje, kur rasite viską, ko reikia skanūs dešros, kumpiai ir mėsos kepsniai. Nuo kablykų dūminėms patalpoms iki mėsos virvės, mėsos tinklo, kumpio viryklų, dešros grūdintojų ir mėsos malūnų - turime viską. O tiems, kurie užsiima alaus ruošimu, sidro ir vyno gamyba arba skonio gėrimų gamyba, siūlome galingus bravoro komplektus, vyno gamybos rinkinius, destiliatorių, filtravimo vamzdelius, vaisių spaustuvus ir būtinus priedus, tokius kaip butelių kamštis, dangtys, karafės, dekantai, buteliai, statiniai ir dar daugiau. Ieškote aukščiausios kokybės alaus ar vyno mielių, mielių maistinių medžiagų arba fermentaciją gerinančių produktų? Mes jums padėsime! Nebijokite - leiskite mums padėti jums įkurti savo naują aistrą!

Naršykite mūsų didelį pasirinkimą, ir rasite namų konservavimo įrangą ir medžiagas iš garsūs gamintojai už neįtikėtinai sąžiningas kainas. Pasirinkite mūsų prieinamą namų pristatymą ir sujunkite visus savo apsipirkimo poreikius vienoje patogioje vietoje - efektyviai, prieinamai ir su patenkinimo garantija. Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę!

0.56
0.91
1.04
1.16
1.23
1.48
1.50
1.75
1.95
2.10