Şap kök fideleri

Şap kökü fideleri, çekici ve zarif bir şekilde düzenlenmesi genellikle zor olan nemli ve gölgeli alanlar için önerimizdir. Mercan çanları olarak da bilinen büyüleyici, dayanıklı ve oldukça iddiasız alumroot (Heuchera diversifolia), hostas ve fens ile birlikte, dekoratif yaprakları olan en popüler bitkilere aittir. Parlak, yoğun renkleri ve benzersiz şekilli yaprakları büyülesin!

Gururla, diğerlerinin yanı sıra, en sevdiğimiz çeşitliliğimizi sunuyoruz: süs perennials, çalılar ve otlardan oluşan her kompozisyona karakter katacak bol, koyu mor yapraklar üreten "Mor Saray" şap kökü. Bahçenizde gölgeli bir dinlenme yeri veya bir gölet atıyorsanız, bu alanı tüm mevsim boyunca dekoratif kalan bir grup muhteşem şap köküyle düzenleyin. Çeşitlerimize göz atın ve favorilerinizi seçin.

Posta ve çevrimiçi sipariş başına önde gelen yerli ve yabancı üreticilerden şap kökü fidanları satıyoruz. Size en kaliteli alışveriş deneyimini sunabilmek için satıcılarımızı özenle seçiyoruz. Online mağazamız, depolama ve nakliye için hazırlanan sağlıklı, güçlü fideler ve süs ve bitki bitkileri soğanları sunmaktadır. Şap kökleriniz için en uygun ve en uygun şirketi bulmak için Hosta fideleri ve Fen rizomları bölümlerine göz atın. Uygun fiyatlara ve teslimat seçeneklerine dikkat edin ve bizimle zaman ve paradan tasarruf edin. Bahçenizi evden ayrılmadan etkili, hızlı ve uygun fiyatla düzenleyeceksiniz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor