• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Alūnių sodinukai

Alūnių sodinukai, Heuchera, yra mūsų rekomendacija drėgnoms ir šešėlinėms vietoms, kurios dažnai yra sunkiai formuojamos patraukliai ir elegantiškai. Žavusis, ilgaamžis ir santykinai nereiklus Heuchera diversifolia, dar žinomas kaip koralinės varpelės, yra vienas iš populiariausių augalų su dekoratyviniais lapais šalia hostų ir paparčių. Leiskite jo gyvomis, intensyviomis spalvomis ir unikaliai formuotais lapais jus užburti!

Mes didžiuojamės, kad galime pristatyti, tarp kitų, mūsų mėgstamą veislę: Alūnių "Purple Palace". Jis didžiuojasi gausiu, tamsiai violetiniu lapuociu, kuris suteikia charakterio bet kuriai kompozicijai iš dekoratyvinių daugiametės žolės, krūmų ir žolių. Jei turite šešėlinę poilsio zoną ar tvenkinį savo sode, apsvarstykite galimybę ją papuošti nuostabiais Alūnių sodinukais, Heuchera, kurie išlieka dekoratyvūs visą sezoną. Naršykite mūsų pasiūlyme ir pasirinkite savo mėgstamiausius.

Mes siūlome Alūnių sodinukus iš geriausių vietinių ir tarptautinių gamintojų paštu ir internetu. Mes atidžiai renkamės tiekėjus, kad galėtumėte gauti aukščiausios kokybės apsipirkimo patirtį. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo sveikus, stiprius sodinukus ir svogūnėlius dekoratyviniams ir ūkininkavimo augalams, visi paruošti sandėliavimui ir transportavimui. Apsilankykite mūsų Hosta sodinukų ir paparčių rizomų skyriuose, kad rastumėte tobulus palydovus jūsų Alūniams. Pasinaudokite mūsų konkurencingomis kainomis ir pristatymo pasirinkimais, taupykite tiek laiką, tiek pinigus su mumis. Galite suprojektuoti savo sodą efektyviai, greitai ir nebrangiai neišeidami iš namų!