• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Heihēru stādi

Heihēru stādi ir mūsu ieteikums mitrām un ēnainām vietām, kuras bieži ir grūti noformēt pievilcīgā un eleganta veidā. Pievilcīgais, izturīgais un salīdzinoši nepretenciozais Heuchera diversifolia, pazīstams arī kā koraļļu zvani, ir starp populārākajiem augiem ar dekoratīviem lapām blakus hostām un papardēm. Lai tā spilgtie, intensīvie krāsu toņi un unikāli veidotie lapas jūs sajūsminātu!

Mēs lepojamies ar to, ka varam jums piedāvāt, starp citiem, mūsu iecienītāko šķirni: Heihēru "Purple Palace". Tas lepojas ar bagātīgu, tumši violetu lapu segumu, kas piešķir raksturu jebkurai kompozīcijai no dekoratīvajiem daudzgadīgajiem augiem, krūmiem un zālēm. Ja jums ir ēnaina atpūtas vieta vai dīķis dārzā, apsveriet iespēju to rotāt ar burvīgu Heihēru stādu kolekciju, kas saglabājas dekoratīvi visu sezonu. Pārlūkojiet mūsu piedāvājumu un izvēlieties savus favorītus.

Mēs piedāvājam Heihēru stādus no vadošajiem vietējiem un starptautiskiem ražotājiem pa pastu un tiešsaistē. Mēs rūpīgi izvēlamies mūsu piegādātājus, lai nodrošinātu jums augstākās kvalitātes iepirkšanās pieredzi. Mūsu tiešsaistes veikalā ir pieejami veselīgi, spēcīgi stādi un spuldzes dekoratīvajiem un lauksaimniecības augiem, gatavi uzglabāšanai un transportēšanai. Apskatiet mūsu Hosta stādu un paparžu sakņu sadaļas, lai atrastu labākos pavadoņus jūsu Heihēriem. Izmantojiet mūsu konkurētspējīgās cenas un piegādes iespējas, ietaupot gan laiku, gan naudu ar mums. Jūs varat noformēt savu dārzu efektīvi, ātri un ekonomiski, neizejot no mājām!