• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Helmikpöörise seemikud, Heuchera

Vabandust eelnevate segaduste pärast. Siin on kogu teksti tõlge eesti keelde:


Helmikpöörise seemikud, Heuchera, on meie soovitus niisketele ja varjulistele kohtadele, mis on sageli keerulised kujundada atraktiivselt ja elegantselt. Võluv, vastupidav ja suhteliselt nõudmatu Heuchera diversifolia, tuntud ka kui korallkellad, on üks populaarsemaid taimi dekoratiivsete lehtedega, kõrvuti hostade ja sõnajalgadega. Las selle erksad, intensiivsed värvid ja ainulaadselt kujundatud lehed lummanevad teid!

Oleme uhked, et saame esitleda muuhulgas meie lemmiksorti: Helmikpöörise "Purple Palace". See kiidab end rikkaliku, tumelilla lehestikuga, mis lisab iseloomu igale kompositsioonile dekoratiivsetest mitmeaastastest taimedest, põõsastest ja rohtudest. Kui teil on aias varjuline lõõgastumisala või tiik, kaaluge selle kaunistamist suurepäraste Helmikpöörise seemikutega, Heuchera, mis püsivad dekoratiivsed kogu hooaja vältel. Sirvige meie valikut ja valige oma lemmikud.

Pakume Helmikpöörise seemikuid juhtivatelt kodumaistelt ja rahvusvahelistelt tootjatelt posti teel ja veebitellimuste kaudu. Valime hoolikalt oma tarnijad, et tagada teile parim ostukogemus. Meie veebipood pakub tervislikke, elujõulisi seemikuid ja sibulaid dekoratiivsetele ja põllukultuuridele, kõik valmis ladustamiseks ja transportimiseks. Uurige meie Hosta seemikute ja sõnajala risoomide sektsioone, et leida oma Helmikpöörisele ideaalsed kaaslased. Kasutage ära meie konkurentsivõimelised hinnad ja kohaletoimetamise võimalused, säästes nii aega kui ka raha meiega. Saate oma aeda kujundada tõhusalt, kiiresti ja taskukohaselt ilma kodust lahkumata!