• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Augu pārtikas miglas

Augu pārtikas miglas pieder pie viegli lietojamiem podu augu mēslošanas līdzekļiem, kas paredzēti, lai ātri atjaunotu barības vielu deficītu. Pienācīgi rūpēties par mājas un balkona augiem nav tik vienkārši, kā tas varētu izskatīties no pirmā acu uzmetiena. Pat mazāk prasīgas sugas var slikti reaģēt uz nelabvēlīgu vidi un apstākļiem, piemēram, pārmērīgu laistīšanu vai sausumu, minerālu mazgāšanu no augsnes, nepareizu temperatūru vai apgaismojumu. Slimības un kaitēkļi augiem rada vēl vienu draudu veidu un var arī pasliktināt to stāvokli.

Tādēļ, ja vēlaties savām orhidejām, papardēm un citiem podu ziediem nodrošināt optimālus attīstības un augšanas apstākļus, izvēlieties tūlītējas iedarbības efektīvas un efektīvas mēslošanas miglas. Tie ir absolūti nepieciešami sarežģītās situācijās. Šo produktu novatoriskā formula ļauj ātri un efektīvi barot augus ar to lapotnēm. Uzturvielas, kuras satur šie produkti, ir viegli asimilējamas un uzsūcas tūlīt pēc lietošanas. Lapu apaugļošanas rezultātus var redzēt jau pēc pāris lietojumiem. Mēslošanas miglas ir pieejamas par ārkārtīgi konkurētspējīgām cenām mūsu tiešsaistes dārza veikalā.

Pasūtiet universālu mājas un balkona augu miglu un iegūstiet produktu, kuru var izmantot, rūpējoties par populārajiem podu augiem! Mēs iesakām arī lielisko papardes mēslošanas miglu, kas palīdzēs jums atbalstīt šos izvēlīgos un jutīgos augus, kā arī plašu orhideju miglu izvēli - ņemiet vērā vienu no mūsu bestselleriem - "Srebrna Ochrona" (sudraba aizsardzība) orhideju miglu, kas baro un laista šos skaistos ziedus, dezinficē un pasargā no pelējuma un slimībām!

Apskatiet mūsu produktus tuvāk, izlasiet aprakstus un veiciet pasūtījumu, kas ātri tiks piegādāts tieši pie jūsu durvīm. Aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā ar apmierinātības garantiju.