• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augu pārtikas miglas

Augu barības miglas ir starp vieglāk lietojamām podiņaugu mēslojumiem, kas ir paredzētas ātrai uzturvielu deficīta risināšanai. Mājas un balkona augu kopšana nav tik vienkārša, kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Pat mazāk prasīgas sugas var cieš nepiemērotos apstākļos un vidē, piemēram, pārlieku liela laistīšana vai sausums, uzturvielu izskalošana no augsnes, nepareiza temperatūra vai apgaismojums. Slimības un kaitēkļi rada vēl vienu draudu, kas var pasliktināt to stāvokli.

Ja vēlaties nodrošināt saviem orhidejām, papardēm un citiem podiņaugiem optimālus attīstības un augšanas apstākļus, izvēlieties mūsu nekavējoties darbojošās, efektīvas un efektīvas barības miglas. Tās ir būtiskas sarežģītās situācijās. Šo produktu inovatīvā formula ļauj ātri un efektīvi barot augus caur to lapām. Šo produktu uzturvielas ir viegli uzsūcamā formā, nodrošinot absorbēšanu tūlīt pēc lietošanas. Lapu mēslošanas priekšrocības bieži ir redzamas jau pēc dažām reizēm. Mūsu barības miglas ir pieejamas par izņēmīgi konkurētspējīgām cenām mūsu tiešsaistes dārza veikalā.

Pasūtiet mūsu universālo mājas un balkona augu miglu, lai rūpētos par saviem populārajiem podiņaugiem! Mēs arī piedāvājam lielisku paparžu barības miglu, lai atbalstītu šos smalkos un jūtīgos augus, kā arī plašu orhideju miglu klāstu. Apsveriet vienu no mūsu vislabāk pārdotajiem produktiem, orhideju miglu "Srebrna Ochrona" (Sudraba Aizsardzība). Tā baro, mitrina, dezinficē un aizsargā šos skaistos augus no pelējuma un slimībām!

Izpētiet mūsu produktus, izlasiet aprakstus un pasūtiet ātru piegādi tieši pie jūsu durvīm. Mēs sirsnīgi aicinām jūs uz apmierinošu iepirkšanās pieredzi.