• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Augalinio maisto rūkai

Augalinio maisto rūkai priklauso lengvai naudojamoms vazoninėms augalų trąšoms, skirtoms greitai užpildyti maistinių medžiagų trūkumą. Tinkamai prižiūrėti namų ir balkonų augalus nėra taip lengva, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Net mažiau reiklios rūšys gali blogai reaguoti į nepalankią aplinką ir sąlygas, tokias kaip per didelis laistymas ar sausra, mineralų plovimas nuo dirvožemio, netinkama temperatūra ar apšvietimas. Ligos ir kenkėjai yra dar viena grėsmės augalams forma, taip pat gali pabloginti jų būklę.

Todėl, jei norite savo orchidėjoms, paparčiams ir kitoms vazoninėms gėlėms suteikti optimalias vystymosi ir augimo sąlygas, rinkitės iškart veikiančius, efektyvius ir efektyvius tręšiančius rūkus. Jie yra būtini sudėtingose situacijose. Inovatyvi šių produktų formulė leidžia greitai ir efektyviai pamaitinti augalus jų lapija. Šiuose produktuose esančios maistinės medžiagos yra lengvai įsisavinamos ir absorbuojamos iškart po naudojimo. Tręšimą per lapus galima pamatyti jau po kelių kartų. Trąšų rūkus galima įsigyti už ypač konkurencingas kainas mūsų internetinėje sodo parduotuvėje.

Užsisakykite universalią namų ir balkonų augalų miglą ir gaukite produktą, kurį galima naudoti rūpinantis populiariais vazoniniais augalais! Mes taip pat rekomenduojame puikų paparčio tręšimo rūką, kuris padės jums išlaikyti šiuos išrankius ir jautrius augalus, taip pat platų orchidėjų rūkų pasirinkimą - atsižvelkite į vieną iš mūsų bestselerių - „Srebrna Ochrona“ (sidabro apsauga) orchidėjų rūką, kuris maitina ir laisto šias gražias gėles, dezinfekuoja ir apsaugo nuo pelėsių ir ligų!

Atidžiau pažvelkite į mūsų gaminius, perskaitykite aprašymus ir atlikite užsakymą, kuris būtų greitai pristatytas prie pat jūsų durų. Maloniai kviečiame į apsipirkimo turą su pasitenkinimo garantija.