• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Augalinio maisto rūkai

Augalų maitinimo miglos yra tarp lengviausiai taikomų vazoninių augalų trąšų, skirtų greitai spręsti maistinių medžiagų trūkumus. Namų ir balkono augalų priežiūra nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Net mažiau reiklūs augalai gali kenčti nepalankioje aplinkoje ir sąlygose, tokiose kaip per didelis laistymas ar sausra, maistinių medžiagų išplovimas iš dirvos, netinkama temperatūra ar apšvietimas. Ligų ir kenkėjų grėsmė yra dar vienas pavojus, galintis pabloginti jų būklę.

Jei norite suteikti savo orchidėjoms, paparčiams ir kitoms vazoninėms gėlėms optimalias augimo ir vystymosi sąlygas, pasirinkite mūsų nedelsiant veikiančias, efektyvias ir veiksmingas maitinimo miglas. Jos yra būtinos sunkiose situacijose. Šių produktų naujoviška formulė leidžia greitai ir efektyviai maitinti augalus per jų lapus. Šiuose produktuose esančios maistinės medžiagos yra lengvai įsisavinamos, užtikrindamos absorbciją iš karto po naudojimo. Lapų tręšimo privalumai dažnai pastebimi jau po kelių kartų naudojimo. Mūsų maitinimo miglos yra prieinamos itin konkurencingomis kainomis mūsų internetinėje sodo parduotuvėje.

Užsisakykite mūsų universalų namų ir balkono augalų miglą, kad prižiūrėtumėte savo populiarius vazoninius augalus! Mes taip pat siūlome puikią paparčių maitinimo miglą, padėsiančią palaikyti šiuos švelnius ir jautrius augalus, taip pat platų orchidėjų miglų pasirinkimą. Apsvarstykite vieną iš mūsų geriausiai parduodamų produktų, orchidėjų miglą "Srebrna Ochrona" (Sidabro Apsauga). Ji maitina, drėkina, dezinfekuoja ir apsaugo šiuos gražius augalus nuo pelėsio ir ligų!

Išnagrinėkite mūsų produktus, perskaitykite aprašymus ir pateikite užsakymą, kuris greitai bus pristatytas tiesiai į jūsų namų duris. Maloniai kviečiame jus patenkinti pirkimo patirtį.