Bitki besin sisleri

Bitki besin buğuları, besin eksikliklerinin hızlı bir şekilde yenilenmesi için tasarlanmış, kolay uygulanabilen saksı bitkisi gübrelerine aittir. Ev ve balkon bitkilerine uygun şekilde bakmak, ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir. Daha az talepkar türler bile, aşırı sulama veya kuraklık, mineralleri topraktan uzaklaştırma, yanlış sıcaklık veya aydınlatma gibi olumsuz çevre ve koşullara kötü tepki verebilir. Hastalıklar ve zararlı böcekler bitkiler için başka bir tehdit oluşturur ve durumlarını kötüleştirebilir.

Bu nedenle, orkidelerinize, eğrelti otlarınıza ve diğer saksı çiçeklerinize optimum gelişme ve büyüme koşulları sağlamak istiyorsanız, hemen etkili, verimli ve etkili gübreleme sislerini seçin. Zor durumlarda kesinlikle gereklidirler. Bu ürünlerin yenilikçi formülü, bitkileri yapraklarından hızlı ve verimli bir şekilde beslemenizi sağlar. Bu ürünlerin içerdiği besinler kolayca özümsenebilir bir formda gelir ve uygulamadan hemen sonra emilir. Yapraktan gübrelemenin sonuçları zaten birkaç uygulamadan sonra görülebilir. Gübreleme sisleri, çevrimiçi bahçe mağazamızda olağanüstü rekabetçi fiyatlarla mevcuttur.

Çok amaçlı ev ve balkon bitkisi sisini sipariş edin ve popüler saksı bitkilerinin bakımında kullanılabilecek bir ürün edinin! Ayrıca, bu seçici ve hassas bitkileri desteklemenize yardımcı olacak mükemmel eğrelti otu gübreleme sisinin yanı sıra geniş bir orkide sisi yelpazesini de öneriyoruz - en çok satan ürünlerimizden birini göz önünde bulundurun - besleyen "Srebrna Ochrona" (Gümüş Koruma) Orkide Sisi ve bu güzel çiçekleri sular, dezenfekte eder, küf ve hastalıklardan korur!

Ürünlerimize daha yakından bakın, açıklamaları okuyun ve hemen kapınıza kadar teslim edilecek bir sipariş verin. Sizleri memnuniyet garantisi ile alışveriş turuna davet ediyoruz.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor