• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Rastlinné potravinové hmly

Hmly na rastlinnú stravu patria k ľahko použiteľným hnojivám na kvetináče určené na rýchle doplnenie nedostatku živín. Starostlivosť o domáce a balkónové rastliny nie je až taká ľahká, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Aj menej náročné druhy môžu zle reagovať na nepriaznivé prostredie a podmienky, ako sú nadmerné polievanie alebo sucho, odplavovanie minerálov z pôdy, nesprávna teplota alebo osvetlenie. Choroby a škodcovia tvoria ďalšiu formu ohrozenia rastlín a môžu tiež zhoršiť ich stav.

Preto, ak chcete svojim orchideám, papradiam a iným kvetinovým kvetom poskytnúť optimálne podmienky pre vývoj a rast, vyberte si okamžite pôsobiace, účinné a efektívne hnojivé hmly. V zložitých situáciách sú nevyhnutne potrebné. Inovatívny vzorec týchto produktov vám umožňuje rýchlo a efektívne nakŕmiť rastliny prostredníctvom ich listov. Živiny, ktoré tieto výrobky obsahujú, majú ľahko prijateľnú formu a vstrebávajú sa ihneď po aplikácii. Výsledky hnojenia na list sú viditeľné už po niekoľkých aplikáciách. Hnojiace hmly sú dostupné v našom online záhradnom obchode za mimoriadne konkurenčné ceny.

Objednajte si univerzálnu domácu a balkónovú rastlinnú hmlu a zaobstarajte si produkt, ktorý sa dá použiť pri starostlivosti o populárne kvetináče! Odporúčame tiež vynikajúcu hmlu na hnojenie papradí, ktorá vám pomôže podporovať tieto vyberavé a citlivé rastliny, ako aj široký výber hmiel orchideí - vezmite do úvahy jeden z našich najpredávanejších produktov - orchideovú hmlu „Srebrna Ochrona“ (ochrana striebra), ktorá vyživuje a zalieva tieto nádherné kvety, dezinfikuje ich a chráni pred plesňami a chorobami!

Prezrite si bližšie naše výrobky, prečítajte si popisy a urobte objednávku, ktorá by bola rýchlo doručená až k vašim dverám. Pozývame vás na nákupnú prehliadku so zárukou spokojnosti.