• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Taimse toidu udu

Taimetoidu udud kuuluvad kergesti kasutatavate potitaimede väetiste hulka, mis on ette nähtud toitainete puuduse kiireks taastamiseks. Kodu- ja rõdutaimede eest hoolitsemine pole nii lihtne, kui see võib esmapilgul tunduda. Isegi vähem nõudlikud liigid võivad halvasti reageerida ebasoodsale keskkonnale ja tingimustele, nagu liigne kastmine või põud, mineraalide mullast eemal pesemine, vale temperatuur või valgustus. Haigused ja kahjurid moodustavad taimedele veel ühe ohu vormi ja võivad samuti nende seisundit halvendada.

Seega, kui soovite oma orhideedele, sõnajalgadele ja teistele potililledele pakkuda optimaalseid arengu- ja kasvutingimusi, valige kohe toimivad, tõhusad ja tõhusad väetavad udud. Need on rasketes olukordades hädavajalikud. Nende toodete uudne valem võimaldab teil taimi lehestiku kaudu kiiresti ja tõhusalt toita. Toitained, mida need tooted sisaldavad, on kergesti omastatavas vormis ja imenduvad kohe pärast kasutamist. Leheväetamise tulemusi saab näha juba pärast paari rakendust. Väetavaid udusid on meie aiakaupluses saadaval erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega.

Telli universaalne kodu- ja rõdutaimede udu ning hankige toode, mida saab kasutada populaarsete potitaimede hooldamisel! Soovitame ka suurepärast sõnajala väetavat udu, mis aitab teil neid valivaid ja tundlikke taimi toetada, samuti laia valikut orhidee udusid - võtke arvesse üht meie enimmüüdud toodet - "Srebrna Ochrona" (hõbedakaitse) orhideeudu, mis toidab ja kastab neid kauneid lilli, desinfitseerib neid ja kaitseb hallituse ja haiguste eest!

Vaadake meie tooteid lähemalt, lugege kirjeldusi ja tehke tellimus, mis toimetatakse kiiresti otse teie ukse ette. Kutsume teid rahulolu garantiiga ostureisile.