• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Taimse toidu udu

Taimetoitmisudud kuuluvad kõige lihtsamini kasutatavate potitaimede väetiste hulka, mis on mõeldud kiiresti toitainete puuduse lahendamiseks. Kodu- ja rõdutaimede eest hoolitsemine ei ole nii lihtne, kui esmapilgul võib tunduda. Isegi vähem nõudlikud liigid võivad ebasoodsates tingimustes ja keskkonnas kannatada, nagu liigne kastmine või põud, toitainete leostumine mullast, vale temperatuur või valgustus. Haigused ja kahjurid kujutavad endast veel üht ohtu, mis võib nende seisundit halvendada.

Kui soovite pakkuda oma orhideedele, sõnajalgadele ja teistele potililledele optimaalseid arengu- ja kasvutingimusi, valige meie koheselt toimivad, tõhusad ja efektiivsed toitmisudud. Need on hädavajalikud keerulistes olukordades. Nende toodete uuenduslik valem võimaldab taimi kiiresti ja tõhusalt lehtede kaudu toita. Nendes toodetes olevad toitained on kergesti omastatavas vormis, tagades imendumise kohe pärast pealekandmist. Lehtede väetamise eelised on sageli nähtavad juba pärast mõnda kasutuskorda. Meie toitmisudud on saadaval erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega meie veebipõhises aianduspoodis.

Tellige meie mitmekülgne kodu- ja rõdutaimede udu, et hoolitseda oma populaarsete potitaimede eest! Pakume ka suurepärast sõnajalgade toitmisudu nende õrnade ja tundlike taimede toetamiseks, samuti laia valikut orhidee udusid. Kaaluge ühte meie müügihittidest, "Srebrna Ochrona" (Hõbekaitse) orhidee udu. See toidab, niisutab, desinfitseerib ja kaitseb neid kauneid lilli hallituse ja haiguste eest!

Uurige meie tooteid, lugege kirjeldusi ja esitage tellimus, mis toimetatakse kiiresti teie ukse taha. Me kutsume teid südamest rahuldustpakkuvasse ostukogemusse.