• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Hauakivide puhastamine ja hooldus

Haudade eest hoolitsemine võib tänapäevalgi muutuda lihtsamaks ja vähem aeganõudvaks - külastage Headstone'i puhastus- ja hooldusosakonda, et näha, mida oleme teile ette valmistanud!

Pakume neid tegevusi hõlbustavaid mitmesuguseid tarvikuid. Ärge laske mööda hauakivi ja hauakivide puhastusvahendeid. Kvaliteetne Grobexi kreem eemaldab tõhusalt plekid ja säilitab samal ajal marmori ja terratso. Kas eelistate pasta või niiskete salvrätikute kasutamist, leiate ka siit sobivad tooted. Varustage end spetsiaalsete kinnastega, mis kaitsevad teie käsi keemiliste puhastusvahendite eest. Valida saab erinevate mudelite vahel, mis kõik on valmistatud esimese klassi materjalidest. Teil on kindlasti vaja suurt ämbrit ja tahkete jäätmete kotti. Kui kavatsete vabaneda munakivi vahelistes piludes kasvavatest umbrohtudest, ei pea te neid juurima - nende eest hoolitseb Roundupi esindaja.

Kõiki neid tarvikuid ostate konkurentsivõimeliste hindadega meie veebipoe Headstone'i puhastuse ja hoolduse osakonnas. Tutvuge meie pakkumisega ja ostke veebist - kiirelt, lihtsalt ja innovaatiliselt!