• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Akmenų valymas ir priežiūra

Rūpinimasis kapais gali būti paprastesnis ir mažiau laiko reikalaujantis. Apsilankykite mūsų skyriuje Akmenų valymas ir priežiūra, kad pamatytumėte, ką mes jums siūlome!

Mes siūlome platų įrankių asortimentą, kad šias užduotis būtų lengviau atlikti. Nepraleiskite mūsų kapų ir paminklų valiklių. Aukštos kokybės Grobex losjonas efektyviai pašalina dėmes, tuo pačiu išlaikydamas marmurą ir teraco. Ar jums patinka naudoti pastą ar drėgnas serveteles, čia rasite tinkamus produktus. Pasirūpinkite specialiomis pirštinėmis, kad apsaugotumėte rankas nuo cheminių valiklių. Pasirinkite iš įvairių modelių, visi pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jums taip pat reikės didelio kibiro ir tvirto šiukšlių maišo. Jei norite atsikratyti piktžolių, augančių plyšiuose tarp grindinio akmenų, nereikia jų išrauti - Roundup priemonė pasirūpins tuo už jus.

Visus šiuos įrankius galite įsigyti už konkurencingą kainą mūsų skyriuje Akmenų valymas ir priežiūra. Susipažinkite su mūsų pasiūlymais ir pirkite internetu greitai, paprastai ir inovatyviai!