• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Akmenų valymas ir priežiūra

Kapų priežiūra gali tapti lengvesnė ir mažiau laiko reikalaujanti dar šiandien - apsilankykite „Headstone“ valymo ir priežiūros skyriuje, kad sužinotumėte, ką mes jums paruošėme!

Siūlome platų aksesuarų, palengvinančių šią veiklą, asortimentą. Nepraleiskite pro akis ir antkapių valymo priemonių. Aukštos kokybės „Grobex“ losjonas efektyviai pašalina dėmes ir tuo pačiu išsaugo marmurą ir teracą. Ar norėtumėte naudoti pastą ar drėgnas servetėles, čia rasite ir tinkamų produktų. Įsirenkite specialias pirštines, kurios apsaugos rankas nuo cheminių valymo priemonių. Galite rinktis iš įvairių modelių, visi pagaminti iš pirmos klasės medžiagų. Jums tikrai reikės didelio kibiro ir kietų atliekų maišo. Jei ketinate atsikratyti piktžolių, kurios auga plyšiuose tarp akmenukų, nereikia jų išrauti - jomis pasirūpins „Roundup“ agentas.

Visus šiuos priedus konkurencingomis kainomis įsigysite mūsų internetinės parduotuvės „Headstone“ valymo ir priežiūros skyriuje. Sužinokite apie mūsų pasiūlymą ir apsipirkite internetu - greitai, lengvai ir naujoviškai!