• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Čistenie a údržba základného kameňa

Starostlivosť o hroby sa dnes môže stať ľahšou a menej časovo náročnou - navštívte oddelenie čistenia a údržby Headstone, aby ste zistili, čo sme pre vás pripravili!

Ponúkame širokú škálu príslušenstva, ktoré uľahčuje tieto činnosti. Nenechajte si ujsť čistiace prostriedky na náhrobné kamene a náhrobné kamene. Vysoko kvalitné pleťové mlieko Grobex účinne odstraňuje škvrny a zároveň zachováva mramor a terazzo. Chcete použiť pastu alebo vlhčené obrúsky, tiež tu nájdete príslušné produkty. Vybavte sa špeciálnymi rukavicami, ktoré chránia vaše ruky pred chemickými čistiacimi prostriedkami. Môžete si vybrať z rôznych modelov, ktoré sú vyrobené z prvotriednych materiálov. Budete určite potrebovať veľké vedro a pevné vrece na odpad. Ak sa chcete zbaviť buriny, ktorá rastie v štrbinách medzi dlažobným kameňom, nemusíte ich vytrhávať - postará sa o ne agent Roundup

Všetko toto príslušenstvo zakúpite za konkurenčné ceny v oddelení čistenia a údržby Headstone nášho online obchodu. Spoznajte našu ponuku a nakupujte online - rýchlym, ľahkým a inovatívnym spôsobom!