• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Citrusinių augalų trąšos

Atraskite mūsų Citrinmedžių Trąšų pogrupį, skirtą puodeliuose auginamų citrinų, apelsinų ir mandarinų medžių mėgėjams. Šie dekoratyvūs mini medžiai, puikiai tinkantys namų aplinkai, gali suteikti jums aromatingų, gražių vaisių tinkamai prižiūrint. Neiškantriai laukiate šių įspūdingų auginimo rezultatų? Pasirinkite mūsų citrinmedžių trąšas. Tinkamas produktas turėtų turėti pakankamai azoto, kalio ir fosforo, taip pat subalansuotą mikroelementų mišinį, atitinkantį citrinmedžių pagrindinius poreikius. Mūsų sodininkystės parduotuvė siūlo įvairių rūšių citrinmedžių trąšas, įskaitant aukščiausios kokybės prekių ženklus, užtikrinančius kokybę ir įvairovę.

Esame didžiuojamės galėdami pristatyti produktus, tokie kaip Agrecol Citrinmedžių Trąša ir Biopon Citrinmedžių Trąša, sukurti lengvam naudojimui įprasto laistymo metu, viską už nepakartojamai gerą kainą. Substral Citrinmedžių Trąša, koncentratas 35 litrų tirpalui, išsiskiria savo efektyvumu ir greitu maistinių medžiagų išsiskyrimu. Tiems, kurie negali reguliariai maitinti savo augalų, Compo Citrinmedžių maistingoji medžiaga su vienkartinio naudojimo aplikatoriumi yra idealus pasirinkimas. Tiesiog nupjaukite galą, įdėkite aplikatorių į puodą ir išvykite atostogauti be jokių rūpesčių. Tai užtikrina nuolatinį keturių savaičių maistinių medžiagų tiekimą jūsų citrinų ir apelsinų medžiams. Be to, mūsų parduotuvė siūlo aukštos kokybės Compo žemę Viduržemio jūros augalams, praturtintą Compo-Plus, molio, humuso ir lėtais palaipsniui išsiskiriančiomis pradžios trąšomis. Tą žemę yra idealiai tinkama auginant citrinmedžius, alyvmedžius, šalavijus, levandas, figmedžius ir kitas Viduržemio jūros regiono augalų rūšis.

Užsisakykite iš mūsų internetinės parduotuvės, kad galėtumėte įsigyti aukščiausios klasės produktus už puikias kainas. Mūsų citrinmedžių trąšų patikimumas, efektyvumas ir greitas poveikis leis jums visapusiškai mėgautis šiais dekoratyviniais, egzotiškais augalais. Mūsų produktai yra sukurti sėkmei – išbandykite juos jau šiandien!