• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Tsitruselised taimeväetised

Tsitruselised taimeväetised moodustavad alamkategooria, mis hõlmab meie pakkumist sidruni-, apelsini- ja mandariinipuude omanikele. Need erakordselt dekoratiivsed minipuud kasvavad hästi kodustes tingimustes ja kui te nende eest korralikult hoolitsete, premeerivad nad teid ka aromaatsete, suurepäraste puuviljadega. Kas ei jõua ära oodata, kuni näeme neid suurepäraseid viljelustulemusi? Varustage end tsitrusväetistega. Toode, mille sisu vastab täielikult tsitruseliste põhivajadustele, peaks sisaldama piisavalt lämmastikku, kaaliumi ja fosforit, samas ei saa mööda vaadata ka tasakaalustatud annusest mikroelementidest. Turul on saadaval lai valik tsitrusväetisi - meie aiapoest leiate kõige tuntumate tootjate tooteid!

Pakume Agrecol tsitrusväetist ja Biopon tsitrusväetist, mis on ette nähtud plaanide täiendamiseks tavapärase jootmise ajal, erakordselt konkurentsivõimeliste hindadega. Substrali tsitrusväetis - kontsentraat 35 liitri kasutusvalmis lahuse jaoks paistab silma suurepärase efektiivsuse ja toitainete kiire eraldumisega. Kui te ei saa oma taimi regulaarselt toita, ostke toitainet Compo Citrus ühekordselt kasutatavast aplikaatorist. Lõigake ots, pange aplikaator potti ja minge muretult puhkusele. Teie sidruni- ja apelsinipuid söödetakse pidevalt nelja nädala jooksul. Meie pood pakub Vahemere taimede jaoks professionaalset ja kvaliteetset Compo mulda, mis on rikastatud Compo-Plus vahendi, liivsavi, huumuse ja aeglaselt eralduva starterväetisega. Võite seda edukalt kasutada tsitrusviljade, oliivipuude, roosipuntsade, lavendli, viigipuude ja paljude teiste Vahemerest pärit taimede kasvatamisel.

Esmaklassiliste toodete ostmiseks taskukohaste hindadega tehke meie veebipoes tellimus. Meie tsitrusväetiste töökindlus, tõhusus ja kohene mõju võimaldavad teil nautida neid dekoratiivseid, eksootilisi taimi. Meie tooted võimaldavad teil edu saavutada - proovige seda juba täna!