• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Tsitruselised taimeväetised

Tutvuge meie Tsitrusviljataimede väetiste alamkategooriaga, mis on suunatud potis kasvatatavate sidruni-, apelsini- ja mandariinipuude harrastajatele. Need dekoratiivsed minipuud, mis on ideaalsed kodukeskkonnas kasvatamiseks, võivad pakkuda teile aromaatseid, kauneid vilju õige hoolduse korral. Ootate innukalt nende muljetavaldavate kasvatustulemuste nägemist? Valige meie tsitrusviljataimede väetised. Sobiv toode peaks sisaldama piisavalt lämmastikku, kaaliumi ja fosforit, koos tasakaalustatud mikroelementide seguga, et rahuldada tsitrusviljapuude põhivajadusi. Meie aianduspoes on lai valik tsitrusviljataimede väetisi, sealhulgas tippbrände, tagamaks kvaliteeti ja mitmekesisust.

Oleme uhked, et saame tutvustada tooteid nagu Agrecol tsitrusviljataimede väetis ja Biopon tsitrusviljataimede väetis, mis on mõeldud lihtsaks kasutamiseks tavapärase kastmise ajal, kõik mõistliku hinnaga. Substral tsitrusviljataimede väetis, kontsentraat 35 liitri lahuse jaoks, paistab silma oma efektiivsuse ja kiire toitainete vabastamisega. Neile, kes ei saa oma taimi regulaarselt väetada, on ideaalne Compo tsitrusviljataimede toitaine ühekordse kasutamise aplikaatoriga. Lõigake lihtsalt otsik, asetage aplikaator potti ja minge puhkusele muretult. See tagab pideva nelja nädala toitainete varustuse teie sidruni- ja apelsinipuudele. Lisaks pakub meie pood kvaliteetset Compo mulda Vahemere taimedele, rikastatud Compo-Plusiga, savi, huumuse ja aeglaselt vabaneva stardiväetisega. See muld on ideaalne tsitrusviljapuude, oliivipuude, ristirohu, lavendli, viigipuude ja teiste Vahemere taimede kasvatamiseks.

Tellige meie veebipoest, et pääseda juurde esmaklassilistele toodetele suurepäraste hindadega. Meie tsitrusviljataimede väetiste usaldusväärsus, tõhusus ja kohene mõju võimaldavad teil täielikult nautida neid dekoratiivseid, eksootilisi taimi. Meie tooted on loodud edukaks - proovige neid juba täna!