• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Citrusaugu mēslojums

Izpētiet mūsu Citrusaugu mēslošanas līdzekļu apakškategoriju, kas ir veltīta podiņos audzētiem citronu, apelsīnu un mandarīnu kokiem. Šie dekoratīvie mini koki, kas ir perfekti piemēroti mājas apstākļiem, var sniegt jums aromātiskus, skaistus augļus ar pareizu aprūpi. Vai nevarat sagaidīt, lai redzētu šos iespaidīgos audzēšanas rezultātus? Izvēlieties mūsu citrusaugu mēslošanas līdzekļus. Atbilstošam produktam jāsatur pietiekami daudz slāpekļa, kālija un fosfora, kā arī līdzsvarotu mikroelementu maisījumu, kas atbilst citrusaugu pamatvajadzībām. Mūsu dārza veikals piedāvā dažādu veidu citrusaugu mēslošanas līdzekļus, ieskaitot augstākās klases zīmolus, nodrošinot kvalitāti un dažādību.

Mēs lepojamies ar tādu produktu piedāvāšanu kā Agrecol Citrusaugu mēslošanas līdzeklis un Biopon Citrusaugu mēslošanas līdzeklis, kas ir paredzēti vieglai lietošanai regulāras laistīšanas laikā, visi par neuzvaramām cenām. Substral Citrusaugu mēslošanas līdzeklis, koncentrāts 35 litru šķīdumam, izceļas ar savu efektivitāti un ātru barības vielu atbrīvošanu. Tiem, kas regulāri nevar barot savus augus, Compo Citrusaugu barība ar vienreizējas lietošanas aplikatoru ir ideāls risinājums. Vienkārši nogrieziet galu, ievietojiet aplikatoru podā un dodieties atvaļinājumā bez rūpēm. Tas nodrošina nepārtrauktu četru nedēļu barības vielu piegādi jūsu citronu un apelsīnu kokiem. Turklāt mūsu veikals piedāvā augstas kvalitātes Compo augsni Vidusjūras augiem, bagātinātu ar Compo-Plus, mālu, humusu un lēni atbrīvojošu sākotnējo mēslošanas līdzekli. Šī augsne ir ideāli piemērota citrusaugu, olīvu koku, stokrožu, lavandas, fīķu koku un citu Vidusjūras augu audzēšanai.

Pasūtiet no mūsu tiešsaistes veikala, lai iegūtu piekļuvi augstākās klases produktiem par lieliskām cenām. Mūsu citrusaugu mēslošanas līdzekļu uzticamība, efektivitāte un tūlītējā iedarbība ļauj pilnībā izbaudīt šos dekoratīvos, eksotiskos augus. Mūsu produkti ir veidoti panākumiem – izmēģiniet tos jau šodien!