• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Citrusaugu mēslojums

Citrusaugu mēslojums veido apakškategoriju, kas aptver mūsu piedāvājumu pot citronu, apelsīnu un mandarīnu koku īpašniekiem. Šie ārkārtīgi dekoratīvie mini koki labi aug mājas apstākļos, un, ja jūs par tiem pienācīgi rūpēsieties, tie arī apbalvos ar aromātiskiem, lieliskiem augļiem. Vai nevarat gaidīt, lai redzētu šos iespaidīgos audzēšanas rezultātus? Aprīkojiet sevi ar citrusaugļu mēslojumu. Produktam, kura saturs pilnībā atbilst citrusaugļu koku pamatvajadzībām, vajadzētu saturēt pietiekami daudz slāpekļa, kālija un fosfora, bet nevar aizmirst arī par sabalansētu mikroelementu devu. Tirgū ir pieejams plašs citrusaugļu mēslošanas līdzekļu klāsts - šeit, mūsu dārza veikalā, atradīsit vispazīstamāko ražotāju produktus!

Mēs piedāvājam Agrecol Citrus Fertilizer un Biopon Citrus Fertilizer, kas paredzēts plānu papildināšanai ikdienas laistīšanas laikā, par ārkārtīgi konkurētspējīgām cenām. Substral Citrus Fertilizer - koncentrāts 35 litriem gatavā šķīduma izceļas ar izcilu efektivitāti un ātru barības vielu izdalīšanos. Ja jūs nevarat regulāri barot augus, iegādājieties Compo Citrus barības vielu vienreiz lietojamā aplikatorā. Nogrieziet galu, ielieciet aplikatoru katlā un bez bažām dodieties brīvdienās. Jūsu citronu un apelsīnu koki nepārtraukti tiks baroti četru nedēļu laikā. Mūsu veikals piedāvā profesionālu, augstas kvalitātes Compo augsni Vidusjūras reģiona augiem, kas bagātināts ar Compo-Plus līdzekli, smilšmālu, humusu un lēni izdalītu startera mēslojumu. Jūs to varat veiksmīgi izmantot citrusaugļu koku, olīvkoku, rožu malvas, lavandas, vīģes koku un daudzu citu Vidusjūras reģiona augu audzēšanai.

Veiciet pasūtījumu mūsu tiešsaistes veikalā, lai iegādātos augstākās klases produktus par pieņemamām cenām. Mūsu citrusaugļu mēslošanas līdzekļu uzticamība, efektivitāte un tūlītēja ietekme ļauj pilnībā izbaudīt šos dekoratīvos, eksotiskos augus. Mūsu produkti ļauj jums gūt panākumus - izmēģiniet vēl šodien!