Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для цитрусових рослин

Добрива з цитрусових рослин утворюють підкатегорію, яка охоплює нашу пропозицію для власників дерев лимонних, апельсинових та мандаринових дерев. Ці надзвичайно декоративні міні-дерева добре ростуть у домашніх умовах, і якщо ви за ними доглянете належним чином, вони також нагородять вас ароматними, чудовими плодами. Не можу дочекатися цих вражаючих результатів вирощування? Озброюйтеся цитрусовими добривами. Продукт, вміст якого повністю відповідає основним потребам цитрусових дерев, повинен містити достатню кількість азоту, калію та фосфору, тоді як збалансовану дозу мікроелементів також не можна пропустити. На ринку представлений широкий вибір цитрусових добрив - у нашому садовому магазині ви знайдете продукцію найвідоміших виробників!

Ми пропонуємо цитрусові добрива Agrecol та цитрусові добрива Biopon, призначені для доповнення планів під час звичайного поливу, за винятково конкурентними цінами. Цитрусове добриво Substral - концентрат на 35 літрів готового до використання розчину виділяється чудовою ефективністю та швидким вивільненням поживних речовин. Якщо ви не можете регулярно годувати рослини, придбайте поживну речовину Compo Citrus в одноразовому аплікаторі. Зріжте наконечник, помістіть аплікатор у каструлю і вирушайте на свято, не турбуючись. Ваші лимонні та апельсинові дерева будуть постійно годуватися протягом чотирьох тижнів. Наш магазин пропонує професійний, високоякісний грунт Compo для середземноморських рослин, збагачений агентом Compo-Plus, суглинками, перегноєм та повільно вивільненим стартерним добривом. Ви можете успішно використовувати його для вирощування цитрусових дерев, оливкових дерев, мальви, лаванди, інжиру та багатьох інших рослин, що походять із Середземномор'я.

Зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині, щоб придбати товари преміум-класу за доступними цінами. Надійність, ефективність та негайний вплив наших цитрусових добрив дозволяють повною мірою насолодитися цими декоративними, екзотичними рослинами. Наші продукти дозволяють досягти успіху - спробуйте ще сьогодні!

У цій категорії немає товарів