• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Võrkkiiged

Meie võrkkiiged muudavad aias lõõgastumise veelgi nauditavamaks. Vaadake meie ajatuid mudeleid. Pakume nii võrk- kui ka lõuendist võrkkiike konkurentsivõimeliste hindadega, saadaval laias värvide ja suuruste valikus. Valige oma lemmik!

Kui kaalute võrkkiige proovimist ja pole täiesti kindel, kas naudite seda lõõgastusviisi, alustage meie kõige taskukohasematest valikutest: klassikaline 200 x 70 cm võrgust võrkkiik või 200 x 80 cm mudel puidust toestuspostiga, mõlemad sobivad riputamiseks terrassil või aias puude vahele. Need taskukohased, kuid vastupidavad tooted võimaldavad nautida mugavust ja lõõgastust õues. Meie veebipõhine aiapood pakub laias valikus tugevaid lõuendist võrkkiike paljudes kaunites värvides. Te leiate kindlasti ühe, mis sobib ideaalselt teie lõõgastusruumi suuruse ja disainiga. Valige sinine, punane või triibuline 200 x 80 cm lõuendist võrkkiik puidust toestuspostiga. Pakume ka suurt, erakordselt mugavat 200 x 100 cm võrkkiike kollane-roosa, kollane-roheline või sinine, valmistatud lõuendist ilma toestuspostideta, mis tuleb mugavas lõuendkotis. Otsite tugevat XXL võrkkiike? Vaadake meie 200 x 150 cm meretuule ja puuviljapalaviku lõuendist võrkkiike ilma toestuspostideta. Leiate kindlasti ühe, mis vastab teie ja teie pere vajadustele.

Me kihla vedame, et võrkkiiges uinak muutub teie lemmik lõõgastusviisiks pärast vaid ühte proovimist. Premeerige end luksusega! Ostke kvaliteetseid võrkkiike konkurentsivõimeliste hindadega kiire kodutarne võimalusega. Esitage oma tellimus veebis kohe!