• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Võrkkiiged

Meie võrkkiiged muudavad probleemideta aias lõõgastumise veelgi nauditavamaks. Vaadake vaid meie ajatuid mudeleid. Pakume nii võrgusilmi kui ka lõuend-võrkkiike konkurentsivõimelise hinnaga ja laias värvivalikus. Valige üks, mis teile kõige rohkem meeldib!

Kui soovite võrkkiiku proovida, kuna te pole 100% kindel, et teile meeldib see lõdvestamise vorm, alustage meie kõige taskukohasematest võimalustest: klassikaline võrgusilmaga 200 x 70 cm võrkkiik või 200 x 80 cm Puidust tugipostiga mudeli võib riputada terrassile või aia puude vahele. See taskukohane, kuid samas vastupidav toode võimaldab teil õues nautida mugavust ja lõõgastust. Meie veebipõhine aiapood võimaldab teil valida paljude erinevate kaunite värvidega tugeva lõuendi võrkkiigede hulgast. Kindlasti leiate sellise, mis sobib suuruse ja kujunduse poolest teie lõõgastuskohta. Osta puidust tugipostiga sinine, punane või triibuline 200 x 80 cm suurune lõuend-võrkkiik. Samuti on käepärases lõuendikorpuses suur, erakordselt mugav 200 x 100 cm kollakasroosa, kollakasroheline või sinine lõuend-võrkkiik ilma tugipostideta. Kas ihkate kindlat XXL võrkkiiget? Vaadake pilti ja tellige 200 x 150 cm meretuule ja puuviljatugevusega lõuend-võrkkiiged ilma tugipostideta. Kindlasti leiate sellise, mis rahuldab teie ja teie pere vajadusi.

Panustame, et uinakust võrkkiiges saab teie lemmik lõõgastusvorm juba pärast ühte proovimist. Autasustage end luksuslikkusega! Osta kvaliteetseid võrkkiike konkurentsivõimelise hinnaga koos kiire kojuveoga. Tehke veebipõhine tellimus kohe!