• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Hamakai

Mūsų hamakai be rūpesčių leis dar maloniau atsipalaiduoti sode. Pažvelkite į mūsų nesenstančius modelius. Mes siūlome tinklinius ir drobinius hamakus konkurencingomis kainomis ir plačiu spalvų ir dydžių pasirinkimu. Pasirinkite vieną, kuris jums labiausiai patinka!

Jei norėtumėte išbandyti hamaką, nes nesate tikri, kad jums patiks ši forma, pradėkite nuo labiausiai prieinamų variantų: klasikinio 200 x 70 cm tinklo (tinklo) hamako arba 200 x 80 cm. Modelis su mediniu atraminiu stulpu gali būti pakabintas terasoje arba tarp medžių sode. Šis prieinamas, tačiau patvarus produktas leis mėgautis komfortu ir poilsiu lauke. Mūsų internetinėje sodo parduotuvėje galite pasirinkti iš daugybės stiprių drobinių hamakų, pasižyminčių daugybe nuostabių spalvų. Neabejotinai rasite tokį, kuris pagal dydį ir dizainą tiks jūsų poilsio vietoje. Pirkite mėlyną, raudoną ar dryžuotą 200 x 80 cm dydžio drobės hamaką su mediniu atraminiu statramsčiu. Patogiame drobės apvalkale taip pat turime didelį, nepaprastai patogų 200 x 100 cm dydžio geltonai rožinės, geltonai žalios ar mėlynos drobės hamaką be atraminių stulpų. Ar trokštate tvirto XXL hamako? Pažvelkite ir užsisakykite 200 x 150 cm dydžio jūros vėjo ir vaisiaus nuojautos drobių hamakus be atraminių stulpų. Neabejotinai rasite tokį, kuris patenkins jūsų ir jūsų šeimos poreikius.

Turime lažybų, kad miegas hamake taps jūsų mėgstamiausia atsipalaidavimo forma jau išbandžius. Apdovanokite save prabanga! Pirkite aukštos kokybės hamakus konkurencingomis kainomis greitai pristatydami į namus. Užsisakykite internetu dabar!