• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hojdacie siete

Vďaka našim hojdacím sieťam bude príjemný odpočinok v záhrade ešte príjemnejší. Stačí sa pozrieť na naše nadčasové modely. Ponúkame hojdačky a pletené hojdačky za konkurencieschopné ceny a vo veľkom výbere farieb a veľkostí. Vyberte si ten, ktorý sa vám páči najviac!

Ak by ste chceli vyskúšať hojdaciu sieť, pretože si nie ste stopercentne istí, že sa vám bude táto forma odvíjania páčiť, začnite s našimi najdostupnejšími možnosťami: klasická hojdacia sieť 200 x 70 cm (sieť) alebo 200 x 80 cm model s drevenou podperou môže byť zavesený na terase alebo medzi stromami v záhrade. Tento cenovo dostupný, ale odolný produkt vám umožní vychutnať si pohodlie a relaxáciu vonku. Náš online záhradný obchod vám umožňuje vybrať si zo širokej škály silných plachtových hojdacích sietí v mnohých krásnych farbách. Určite nájdete ten, ktorý sa zmestí do vášho relaxačného miesta z hľadiska veľkosti a dizajnu. Kúpte si modrú, červenú alebo pruhovanú plachtovú hojdaciu sieť s rozmermi 200 x 80 cm s drevenou podperou. Máme tiež veľkú, výnimočne pohodlnú 200-100 cm žlto-ružovú, žlto-zelenú alebo modrú plachtovú hojdaciu sieť bez podporných stĺpikov v praktickom plátennom plášti. Túžite po solídnej hojdacej sieti XXL? Preštudujte si a objednajte si hojdacia sieť na plachty s morským vánkom a šľahačkou na ovocie 200 x 150 cm bez podperných stĺpikov. Určite nájdete ten, ktorý uspokojí vaše potreby a potreby vašej rodiny.

Stavíme sa, že zdriemnutie v hojdacej sieti sa stane vašou obľúbenou formou relaxácie už po jednom vyskúšaní. Ocenenie s nádychom luxusu! Nakúpte hojdacia sieť vysokej kvality za konkurencieschopné ceny a rýchle dodanie domov. Objednajte si online teraz!