• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Šūpuļtīkli

Mūsu šūpuļtīkli padarīs bezrūpīgu atpūtu dārzā vēl patīkamāku. Apskatiet mūsu mūžīgos modeļus. Mēs piedāvājam gan acu, gan audekla šūpuļtīklus par konkurētspējīgām cenām un plašā krāsu un izmēru izvēlē. Izvēlieties vienu, kas jums patīk visvairāk!

Ja vēlaties izmēģināt šūpuļtīklu, jo neesat 100% pārliecināts, ka jums patiks šī atritināšanas forma, sāciet ar mūsu vispieejamākajām iespējām: klasisko 200 x 70 cm acu (tīkla) šūpuļtīklu vai 200 x 80 cm Paraugu ar koka balstu var pakārt uz terases vai starp kokiem dārzā. Šis pieejamais, tomēr izturīgais produkts ļaus jums baudīt komfortu un atpūtu brīvā dabā. Mūsu tiešsaistes dārza veikals ļauj jums izvēlēties no plaša spektra spēcīgu audekla šūpuļtīklu daudzās skaistās krāsās. Jūs noteikti atradīsit tādu, kas izmēra un dizaina ziņā būs piemērots jūsu atpūtas vietai. Pērciet zilu, sarkanu vai svītrainu 200 x 80 cm audekla šūpuļtīklu ar koka atbalsta pastu. Parocīgā audekla apvalkā mums ir arī liels, ārkārtīgi ērts 200 x 100 cm dzeltenīgi rozā, dzeltenīgi zaļa vai zila audekla šūpuļtīkls bez atbalsta stabiem. Vai jūs vēlaties pēc stabila XXL šūpuļtīkla? Apskatiet un pasūtiet 200 x 150 cm jūras vēsmas un augļu neprāta audekla šūpuļtīklus bez atbalsta stabiem. Jūs noteikti atradīsit tādu, kas apmierinās jūsu un ģimenes vajadzības.

Mēs pieļaujam, ka pēc gulēšanas šūpuļtīklā kļūsiet par iecienītāko relaksācijas veidu jau pēc viena izmēģinājuma. Apbalvojiet sevi ar greznības pieskārienu! Pērciet augstas kvalitātes šūpuļtīklus par konkurētspējīgām cenām ar ātru piegādi mājās. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē tūlīt!