• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Šūpuļtīkli

Mūsu šūpuļtīkli padarīs atpūtu dārzā vēl patīkamāku. Apskatiet mūsu mūžīgos modeļus. Mēs piedāvājam gan tīkla, gan audekla šūpuļtīklus par konkurētspējīgām cenām, pieejamus plašā krāsu un izmēru klāstā. Izvēlieties savu favorītu!

Ja apsverat šūpuļtīkla izmēģināšanu un neesat pilnīgi pārliecināti, vai jums patiks šāda veida atpūta, sāciet ar mūsu vispieejamākajām opcijām: klasisko 200 x 70 cm tīkla šūpuļtīklu vai 200 x 80 cm modeli ar koka atbalsta stabiem, abus piemērotus pakarināšanai terasē vai starp kokiem jūsu dārzā. Šie pieejamie, taču izturīgie produkti ļaus jums izbaudīt ērtības un atpūtu ārpus telpām. Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā plašu izturīgu audekla šūpuļtīklu izvēli daudzās skaistās krāsās. Jūs noteikti atradīsiet vienu, kas ideāli iederēsies jūsu atpūtas vietā gan pēc izmēra, gan dizaina. Izvēlieties zilu, sarkanu vai svītrainu 200 x 80 cm audekla šūpuļtīklu ar koka atbalsta stabu. Mēs piedāvājam arī lielu, īpaši ērtu 200 x 100 cm šūpuļtīklu dzelteni-rozā, dzelteni-zaļā vai zilā krāsā, kas izgatavots no audekla bez atbalsta stabiem, un nāk ērtā audekla somā. Meklējat izturīgu XXL šūpuļtīklu? Apskatiet mūsu 200 x 150 cm jūras brīzes un augļu trakuma audekla šūpuļtīklus bez atbalsta stabiem. Jūs noteikti atradīsiet vienu, kas atbilst jūsu un jūsu ģimenes vajadzībām.

Mēs deram, ka atpūta šūpuļtīklā kļūs par jūsu iemīļotāko atpūtas veidu pēc tikai viena mēģinājuma. Apdāviniet sevi ar luksusa pieskārienu! Iegādājieties augstas kvalitātes šūpuļtīklus par konkurētspējīgām cenām ar ātru piegādi mājās. Pasūtiet tiešsaistē tagad!