• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Ühekomponendilised väetised

Ühekomponentsed väetised pakuvad taskukohast ja tõhusat lahendust paljudele taimede toitainete puudustega seotud probleemidele. Need on eriti olulised kohtade ettevalmistamisel seemnete külvamiseks ja puude ning põõsaste istutamiseks, eriti kui on vaja reguleerida mulla pH-taset või rikastada toitainevaest mulda põhielementidega.

Meie veebipoest leiate laia valiku parimaid ühekomponentseid väetisi, mis on saadaval erinevates kottides suurustega 2 kuni 25 kg. Meie valikusse kuulub näiteks kaaliumnitraat, mitmekülgne lämmastik-kaaliumväetis, mis on mõeldud nende kahe olulise elemendi puuduste täiendamiseks, mis vastutavad tervisliku taimekasvu ja parima saagikoristuse eest.

Kõrge lämmastikusisaldusega köögiviljadele soovitame kasutada nitrotšalki, mis pakub lämmastikku kergesti kättesaadavas nitraatide ja ammooniumi vormis, rikastatuna väärtusliku lubja ja magneesiumiga. Happelistes muldades, kus puudub lubi ja magneesium, saate parandada mulla kvaliteeti ja suurendada taimede vastupidavust, lisades purustatud dolomiiti. Meie valikus on ka graanulidest uurea ja kõrgelt hinnatud kontsentreeritud ammo-fosfor-kaaliumväetis, mis on professionaalsete põllumeeste seas populaarne, kuna see aitab suurendada vee ja toitainete imendumist pinnasest ning viib rikkaliku kasvu.

Tagame meie väetiste kõrgeima võimaliku kvaliteedi ja efektiivsuse. Need on pärit mainekatelt tootjatelt, kellel on suurepärane maine professionaalsel väetiste turul, nagu Florovit, Planta ja Ogród-Start. Kogege konkurentsivõimelisi hindu ja mugavust veebis ostlemisel meiega. Avastage meie lai tootevalik ja näete, kui kulutõhus võib olla veebis ostlemine kõikide teie taimede hooldusvajaduste jaoks. Kutsume teid soojalt meie poodi uurima ja alustama viljakat ostukogemust.