• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Ühekomponendilised väetised

Ühekomponendilised väetised pakuvad odavat ja tõhusat lahendust enamusele taimede toitumisvaegusega seotud probleemidele. Need osutuvad vajalikuks ka puude ja põõsaste külvamiseks ja istutamiseks ette nähtud kohtade ettevalmistamisel, nt kui peate mulda hapestama või hapestama või rikastama vähest ja vähem mulda põhiliste makrotoitainetega.

Meie veebipood pakub kõiki parimaid saadaolevaid ühekomponendilisi väetisi, mis on pakitud erineva suurusega kottidesse, kaaluga 2–25 kg. Pakume muu hulgas kaaliumnitraati, universaalset lämmastik-kaaliumväetist, mida kasutatakse nende kahe elemendi puuduste kõrvaldamiseks, mis vastutavad nõuetekohase kasvu ja taimekasvatuse eest.

Köögiviljadele, mis kasutavad suures koguses lämmastikku, tuleks sööta nitrokalkiga, mis sisaldab kergesti kättesaadavat lämmastikku nitraatide ja amooniumina ning lisaks väärtuslikku lubi ja magneesiumi. Happelistele muldadele, milles puudub lubi ja magneesium, lisage jahvatatud dolomiit, mis suurendab taimede tootlikkust ja tõstab talvekindlust. Kasutage professionaalsete põllumajandustootjate kõrgelt hinnatud granuleeritud uureat või kontsentreeritud ammofosfaal-kaaliumväetist, et aidata neil rikkalikult kasvada, parandades vee ja toitainete imendumist mullast.

Tagame väetiste kõrgeima võimaliku kvaliteedi ja tõhusa toimimise. Neid tarnivad tuntud tootjad, kellel on professionaalse väetise turul suurepärane maine, näiteks Florovit, Planta ja Ogród-Start. Pakume atraktiivseid hindu koos usaldusväärsusega - vaadake lisateavet meie laia tootevaliku kohta ja vaadake, kui tasuv online-ostmine võib olla. Kõik taimede igapäevases hoolduses vajalikud tooted leiate siit. Olete palutud ostureisile.