• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Jednozložkové hnojivá

Jednozložkové hnojivá ponúkajú lacné a efektívne riešenie väčšiny problémov s výživovými nedostatkami rastlín. Ukážu sa tiež ako nevyhnutné pri príprave miest na výsev a výsadbu stromov a kríkov, napr. Keď musíte okysliť alebo odkysliť pôdu alebo obohatiť chudobnú menšiu pôdu základnými makroživinami.

Náš internetový obchod ponúka všetky najlepšie dostupné jednozložkové hnojivá balené v vreciach rôznych veľkostí od 2 do 25 kg. Ponúkame okrem iného dusičnan draselný, univerzálne dusíkato-draselné hnojivo, ktoré sa používa na doplnenie nedostatkov týchto dvoch prvkov, ktoré sú zodpovedné za správny rast a produkciu plodín.

Zelenina, ktorá využíva veľké množstvo dusíka, by mala byť kŕmená nitrochalkom, ktorý obsahuje ľahko dostupný dusík vo forme dusičnanov a amónia, s hodnotným prídavkom vápna a horčíka. Pridajte mletý dolomit, ktorý zvyšuje produktivitu a zvyšuje zimnú odolnosť rastlín, do kyslých pôd, ktoré neobsahujú vápno a horčík. Používajte granulovanú močovinu alebo koncentrované hnojivo na báze fosforečnanu draselného, ktoré vysoko oceňujú profesionálni poľnohospodári, aby ste im pomohli hojne rásť zlepšením absorpcie vody a živín z pôdy.

Zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu a efektívny výkon našich hnojív. Dodávajú ich renomovaní výrobcovia, ktorí sa tešia vynikajúcej reputácii na trhu profesionálnych hnojív, ako sú Florovit, Planta a Ogród-Start. Ponúkame atraktívne ceny spolu so spoľahlivosťou - dozviete sa viac o našom širokom výbere produktov a uvidíte, aké lacné môže byť nakupovanie online. Dostanete tu všetky produkty potrebné pri každodennej starostlivosti o rastliny. Pozývame vás na nákupnú prehliadku.