• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vienkomponentės trąšos

Vieno komponento trąšos siūlo pigų ir efektyvų sprendimą daugeliui augalų mitybos trūkumų problemų. Jos yra ypatingai svarbios pasiruošimo vietoms sėjimui ir medžių bei krūmų sodinimui metu, ypač kai būtina reguliuoti dirvos pH lygį arba praturtinti mažai maistingas dirvas pagrindinėmis makroelementų trąšomis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome plačią vieno komponento trąšų pasirinkimą, supakuotų įvairaus dydžio maišuose nuo 2 iki 25 kg. Mūsų pasiūlymuose yra kalio nitratas, universalios azoto-kalio trąšos, skirtos papildyti šių dviejų esminių elementų trūkumus, kurie atsakingi už sveiką augalų augimą ir optimalų derlių.

Daržovėms, reikalaujančioms didelės azoto koncentracijos, rekomenduojame naudoti nitrochalką, kuris suteikia lengvai prieinamą azotą nitratų ir amonio forma, papildytą vertingu kalkiu ir magniu. Rūgščios dirvos, neturinčios kalkio ir magnio, kokybę galima pagerinti ir augalų atsparumą padidinti pridėjus maltą dolomitą. Mūsų asortimente taip pat yra granuliuoto ureos ir aukščiausios kokybės koncentruotų amonio-fosforo-kalio trąšų, labai vertinamų profesionalių ūkininkų, nes jos padeda gausiai auginti, gerindamos vandens ir maistinių medžiagų įsisavinimą iš dirvos.

Mes įsipareigojame siūlyti tik aukščiausios kokybės trąšas, tiekiamas iš garsūs gamintojai, garsinantys puikų savo reputaciją profesionalių trąšų rinkoje, tokių kaip Florovit, Planta ir Ogród-Start. Patirkite konkurencingas kainas ir patogumą apsipirkti internetu su mumis. Atraskite mūsų platus produktų pasirinkimą ir pamatykite, kaip ekonominis gali būti internetinis pirkimas visiems jūsų augalų priežiūros poreikiams. Jus nuoširdžiai kviečiame naršyti mūsų parduotuvę ir pradėti produktyvų apsipirkimo patyrimą.

8.44