• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vienkomponentės trąšos

Vienkomponentės trąšos yra pigus ir efektyvus sprendimas daugumai problemų, susijusių su augalų mitybos trūkumais. Jie taip pat yra būtini ruošiant vietas sėti ir sodinti medžius ir krūmus, pvz., Kai turite parūgštinti ar parūgštinti dirvą arba praturtinti menką, mažesnį dirvožemį pagrindiniais makroelementais.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra visos geriausios vienos komponento trąšos, supakuotos į įvairaus dydžio maišus, nuo 2 iki 25 kg. Mes siūlome, be kita ko, kalio nitratą, universalias azoto ir kalio trąšas, kurios naudojamos užpildyti šių dviejų elementų trūkumus, atsakingus už tinkamą augimą ir augalininkystę.

Daržovės, kuriose naudojamas didelis azoto kiekis, turėtų būti šeriamos nitrochalku, kuriame yra lengvai pasiekiamo azoto nitratų ir amonio pavidalu, taip pat vertingai pridėjus kalkių ir magnio. Į rūgštus dirvožemius, kuriuose trūksta kalkių ir magnio, įpilkite maltą dolomitą, kuris padidina augalų produktyvumą ir padidina žiemos atsparumą žiemai. Norėdami padėti gausiai augti, pagerindami vandens ir maistinių medžiagų įsisavinimą iš dirvožemio, naudokite granuliuotą karbamidą arba koncentruotas ammonofoso-kalio trąšas, kurias labai vertina profesionalūs ūkininkai.

Mes garantuojame kuo geresnę mūsų trąšų kokybę ir efektyvumą. Juos tiekia žinomi gamintojai, kurie turi puikią reputaciją profesionalių trąšų rinkoje, pavyzdžiui, „Florovit“, „Planta“ ir „Ogród-Start“. Mes siūlome patrauklias kainas kartu su patikimumu - sužinokite daugiau apie mūsų platų produktų pasirinkimą ir sužinokite, kaip nebrangu gali būti internetinė apsipirkimas. Čia gausite visus produktus, reikalingus kasdienei augalų priežiūrai. Maloniai kviečiame į apsipirkimo kelionę.

Malto dolomito - 5 kg - -10%
6.30 7.00
Pasiūlymas baigiasi
Magnio sulfatas - vandenyje tirpi sodo trąša - 2 kg - -10%
8.56 9.51
Pasiūlymas baigiasi
„Polifoska“ NPK-trąšos - pilnos, lengvai įsisavinamos trąšos - 2 kg - -10%
13.22 14.69
Pasiūlymas baigiasi
Amonio sulfatas - rūgštinančios trąšos reikliausiems sodininkams - Planta® - 5 kg - -10%
15.96 17.73
Pasiūlymas baigiasi
Kalio salpeteris - sodo azoto-kalio trąšos - 2 kg - -10%
24.49 27.21
Pasiūlymas baigiasi
Granuliuota „Nitrophoska“ - visapusiškas tręšimas - 5 kg - -10%
25.74 28.60
Pasiūlymas baigiasi
Nitrochalk - nitratinės trąšos - Ogród-Start® - 5 kg - -10%
25.75 28.61
Pasiūlymas baigiasi
Karbamidas visiems augalams - „Ogród-Start®“ - 5 kg - -10%
31.78 35.32
Pasiūlymas baigiasi
Karbamidas - universalios azoto trąšos - Planta® - 5 kg - -10%
42.77 47.52
Pasiūlymas baigiasi