• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vienkomponentu mēslošanas līdzekļi

Vienas komponentu mēslo piedāvā ekonomisku un efektīvu risinājumu vairākiem augu uzturvielu trūkuma problēmām. Tie ir īpaši svarīgi vietu sagatavošanā sējai un koku un krūmu stādīšanai, īpaši tad, ja nepieciešams regulēt augsnes pH līmeni vai bagātināt nabadzīgas augsnes ar pamata makroelementiem.

Mūsu tiešsaistes veikalā mēs piedāvājam plašu izvēli no labākajiem viena komponenta mēsliem, kas pieejami dažādos maisu izmēros, sākot no 2 līdz 25 kilogramiem. Mūsu piedāvājumā ir arī kālija nitrāts, universāls slāpekļa-kālija mēslojums, kas izstrādāts, lai papildinātu šo divu būtisku elementu trūkumus, kas atbild par veselīgu augu augšanu un optimālu ražu.

Dārzeņiem, kam nepieciešams daudz slāpekļa, mēs iesakām izmantot nitrochalku, kas nodrošina viegli pieejamu slāpekli nitrašķirnēs un amonija formā, bagātinot ar vērtīgu kalciju un magniju. Lai uzlabotu augsnes kvalitāti un palielinātu augu izturību, īpaši skābās augsnes, kur trūkst kalcija un magnija, varat pievienot maltu dolomītu. Mūsu klāstā ir arī granulēts urīns un augsti vērtēts koncentrēts amonija-fosfora-kālija mēslojums, kas ir iecienīts profesionālu lauksaimnieku vidū, jo tas uzlabo ūdens un uzturvielu uzsūkšanos no augsnes, veicinot bagātīgu augšanu.

Mēs garantējam mūsu mēslo augstāko iespējamo kvalitāti un efektivitāti. To piedāvā pieredzējuši ražotāji, kuriem ir lieliska reputācija profesionālā mēslo tirgū, piemēram, zīmoli Florovit, Planta un Ogród-Start. Izbaudiet konkurences spējīgas cenas un ērtības veikalos iepirkties pie mums. Atklājiet mūsu plašo produktu klāstu un redziet, cik izdevīgs var būt tiešsaistes iepirkums visiem jūsu augu kopšanas vajadzībām. Jūs esat laipni aicināti izpētīt mūsu veikalu un uzsākt auglīgu iepirkšanās pieredzi.