• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vienkomponentu mēslošanas līdzekļi

Vienkomponentu mēslošanas līdzekļi piedāvā lētu un efektīvu risinājumu lielākajai daļai augu barības trūkuma problēmu. Tie izrādās nepieciešami arī koku un krūmu sēšanas un stādīšanas vietu sagatavošanas laikā, piemēram, ja jums ir jāskābina vai jāskābina augsne vai arī bagātināta niecīga, mazāka augsne ar pamata makroelementiem.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā visus labākos pieejamos vienkomponentu mēslojumus, kas iepakoti dažāda lieluma maisiņos, sākot no 2 līdz 25 kg. Mēs piedāvājam, cita starpā, kālija nitrātu, universālu slāpekļa-kālija mēslojumu, ko izmanto, lai aizpildītu šo divu elementu trūkumus, kas ir atbildīgi par pareizu augšanu un augkopību.

Dārzeņi, kas izmanto lielu slāpekļa daudzumu, jābaro ar nitrohalku, kas satur viegli pieejamu slāpekli nitrātu un amonija formā, pievienojot vērtīgu kaļķu un magnija piedevu. Skābā augsnē, kurā trūkst kaļķa un magnija, pievienojiet malto dolomītu, kas palielina ražību un palielina augu ziemcietību. Izmantojiet granulētu urīnvielu vai koncentrētu amofosfo-kālija mēslojumu, kuru profesionāli lauksaimnieki augstu vērtē, lai palīdzētu viņiem augt bagātīgi, uzlabojot ūdens un barības vielu uzsūkšanos no augsnes.

Mēs garantējam visaugstāko iespējamo kvalitāti un efektīvu mūsu mēslošanas līdzekļu darbību. Tos piegādā slaveni ražotāji, kuriem ir lieliska reputācija profesionālo mēslošanas līdzekļu tirgū, piemēram, Florovit, Planta un Ogród-Start. Mēs piedāvājam pievilcīgas cenas kopā ar uzticamību - uzziniet vairāk par mūsu plašo produktu izvēli un uzziniet, cik rentabla var būt iepirkšanās tiešsaistē. Šeit jūs saņemsiet visus produktus, kas nepieciešami ikdienas augu kopšanā. Esat laipni aicināts iepirkšanās ekskursijā.