Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Однокомпонентні добрива

Однокомпонентні добрива пропонують дешеве та ефективне рішення для більшості проблем з харчовими дефіцитами у рослин. Вони також виявляються необхідними під час підготовки майданчиків для висіву та посадки дерев та чагарників, наприклад, коли вам потрібно підкислити або знекислити грунт або збагатити мізерний, менший ґрунт основними макроелементами.

Наш інтернет-магазин пропонує всі найкращі однокомпонентні добрива, упаковані в мішки різного розміру, від 2 до 25 кг. Ми пропонуємо, серед іншого, нітрат калію, універсальне азотно-калійне добриво, яке використовується для заповнення дефіциту цих двох елементів, які відповідають за правильний ріст і рослинництво.

Овочі, що використовують велику кількість азоту, слід годувати нітроханом, який містить легкодоступний азот у формі нітратів та амонію, з цінним додаванням вапна та магнію. Додайте мелений доломіт, що підвищує продуктивність та підвищує зимостійкість рослин, до кислих ґрунтів, у яких бракує вапна та магнію. Використовуйте гранульовану сечовину або концентровані амофосфолієві добрива, які високо цінують професійні фермери, щоб допомогти їм рясно рости, покращуючи засвоєння води та поживних речовин із ґрунту.

Ми гарантуємо найвищу якість та ефективність наших добрив. Вони поставляються відомими виробниками, які користуються чудовою репутацією на ринку професійних добрив, такими як Florovit, Planta та Ogród-Start. Ми пропонуємо привабливі ціни разом із надійністю - дізнайтеся більше про наш широкий вибір продуктів і переконайтеся, наскільки рентабельними можуть бути онлайн-покупки. Тут ви отримаєте всі продукти, необхідні для щоденного догляду за рослинами. Вас ласкаво запрошують на шопінг-тур.

У цій категорії немає товарів