• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Puodų žarnos

Ar ieškote naujų puodų žarnų? Atraskite pačius rafinuotus ir kvapą gniaužiančius dizainus mūsų parduotuvėje! Nuolat plečiame mūsų asortimentą naujais, madingais modeliais įvairiais dydžiais. Ar jums reikia apvalių, kvadratinių ar išilginių puodų žarnų, kurių dydis svyruoja nuo 9,5 iki 40 cm, juos rasite mūsų sodininkystės rinkoje. Jūs visada esate laukiami!

Jei vertinate paprastumą ir norite, kad jūsų puodų žarnos išsiskirtų pirmaisiais ryškiais spalvomis, žaliosios, laimo ir arbūzo spalvos „Aruba“, vyšnios, pistacijos arba mėtos spalvos „Vulcano“ bei turkio, mėlynųjų aviečių ar levandų spalvos „Ibiza“ apvaliosios puodų žarnos tikrai jums patiks. Jei planuojate įrengti erdvę etniniu ar skandinavišku stiliumi, užsisakykite „Elba“ puodų žarnas, kurios atrodo lyg pagamintos iš medinių lentų! Švelnios, oreivės „Bella“ puodų žarnos su tinklo apdaila, siūlomos plačiame švelnių, šviesių spalvų spektre – laimo, šviesiai bežinės, šviesiai pilkos arba antikinės rožinės – puikiai papildys romantiskus, idiliškus interjerus. Moderniai įrengti svetainės ir miegamieji įgaus gaivių atspalvių dėka „City“ puodų žarnų, o klasikiniam namų dizainui puikiai tiks elegantiškos „Sahara Petit“ apvaliosios puodų žarnos. Ieškote idėjų, kaip atgaivinti svetainę? „Magnolia Jersey“ puodų žarna su madingu, šiuolaikišku „jersey“ pynimo raštu yra mūsų perkamiausias gaminys šioje kategorijoje. Jei jūsų virtuvei reikia daugiau spalvų, užsisakykite dviejų spalvų „Duet“ puodų žarnas arba spalvingas, modulines „Heca“ ar „Rocka P“ prieskonių puodų žarnas, galimas matinėse ir permatomose versijose, kurias lengva sujungti į įdomias konstrukcijas dėka specialių užraktų. Mes taip pat turime gražias ilgas žarnas dydžiais 38 x 13 cm, 30 x 12 cm ir 28 x 15 cm, skirtas balkonų dėžėms. Jūsų gausūs geranijai, pakabinamos petūnijos ir lobelijos juose atrodys dar puikiau. O mūsų pasiūlyme negalėjo trūkti prabangių orchidėjų žarnų. Įsimylėkite ryškiose „Finezja“, „Flora“ ir „Wenus“ orchidėjų puodų žarnų spalvose.

Leiskite savo vaizduotei skraidyti! Suteikite savo puodų gėlėms tinkamą aplinką. Mes siūlome plačiausią puodų žarnų pasirinkimą už patraukliausias kainas – apžiūrėkite, užsisakykite ir pakeiskite savo namus su mumis!