• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Podu apvalki

Meklējat jaunus podu apvalkus? Atklājiet visizsmalcinātākos un elpu aizraujošākos dizainus mūsu veikalā! Mēs pastāvīgi paplašinām mūsu sortimentu ar jauniem, modīgiem modeļiem dažādos izmēros. Vai jums vajag apaļus, kvadrātveida vai izstieptus podu apvalkus, kuru izmēri svārstās no 9,5 līdz 40 cm, jūs tos atradīsiet mūsu dārza tirgū. Jūs esat vienmēr laipni gaidīti!

Ja jūs novērtējat vienkāršību un vēlaties, lai jūsu podu apvalki galvenokārt pārsteigtu ar piesātinātām krāsām, jums noteikti patiks dzeltenie, laima zaļie vai arbūzu zaļie “Aruba”, ķiršu sarkanie, pistāciju zaļie vai piparmētru zaļie “Vulcano” un tirkīza, melleni violetie vai lavandas zilie “Ibiza” apaļie podu apvalki. Ja plānojat iekārtot telpu etniskā vai skandināvu stilā, pasūtiet “Elba” podu apvalkus ar koka faktūru, kas izskatās pēc koka dēļiem! Maigie, gaisīgie “Bella” podu apvalki ar tīkla apdari, pieejami plašā paletē maigas, gaišas krāsas - laima zaļš, gaiši bežs, gaiši pelēks vai antīki rozā - papildinās romantiskus, idiliskus interjerus. Moderni iekārtotām dzīvojamām istabām un guļamistabām piešķirs svaigāku izskatu “City” podu apvalki ar izgrieztiem rakstiem, kamēr klasiska mājas dizaina telpas harmoniski papildinās eleganti “Sahara Petit” apaļie podu apvalki. Meklējat idejas, kā atdzīvināt viesistabu? “Magnolia Jersey” podu apvalks ar modernu, ļoti modīgu džersiju plekšņa rakstu ir mūsu vispārdotākais produkts šajā kategorijā. Ja jūsu virtuvei vajag vairāk krāsu, pasūtiet divkrāsu “Duet” podu apvalkus vai krāsainos, modulāros “Heca” vai “Rocka P” garšaugu podu apvalkus, kas ir pieejami matētā un caurspīdīgā versijā un ko var viegli savienot interesantās struktūrās pateicoties īpašiem aizbīdnēm. Mums ir arī skaisti gari apvalki izmēros 38 x 13 cm, 30 x 12 cm un 28 x 15 cm, kas paredzēti balkona kastēm. Jūsu kuplie ģerāniji, karājošies petūnijas un lobēlijas tajos izskatīsies vēl krāšņāk. Un, protams, mūsu piedāvājumā nevarēja trūkt greznu orhideju apvalku. Iemīlieties spilgtajās “Finezja”, “Flora” un “Wenus” orhideju podu apvalku krāsās.

Lai jūsu fantāzijas kļūst par realitāti! Dodiet savām podu ziediem to, ko tie pelna. Piedāvājam plašāko podu apvalku izvēli par viskonkurētspējīgākajām cenām - apmeklējiet, pasūtiet un pārveidojiet savu māju kopā ar mums!