Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Горщикові оболонки

Вам потрібні нові горщики? У нашому магазині ви знайдете найкрасивіші, справді приголомшливі конструкції! Ми постійно розширюємо свій асортимент новими модними моделями різних розмірів. На нашому садовому ринку ви знайдете круглі, квадратні та довгі горщики для горщиків розміром від 9,5 до 40 см. Ви завжди можете поглянути!

Якщо ви цінуєте простоту, а ваші нові горщики повинні засліплювати насамперед насиченими кольорами, жовтим, липово-зеленим та кавуновим «Арубою», вишнево-червоним, фісташко-зеленим або м’ятно-зеленим «Вулкано» та бірюзою , чорнично-фіолетовий або лавандово-синій круглі горщики «Ібіца» повинні вам подобатися. Якщо ви плануєте облаштувати свій простір в етнічному або скандинавському стилі, замовте дерев’яні зерна «Ельба», схожі на їх виготовлення з дерев'яних дощок! Ніжна, повітряна оболонка горщика «Белла» з сітчастою обробкою, доступна в широкій палітрі тонких, світлих тонів - вапняно-зеленого, світло-бежевого, світло-сірого або антично-рожевого - доповнить романтичні, ідилічні інтер’єри. Сучасні стилі вітальні та спальні отримають більш свіжий вигляд завдяки ажурним горщикам «City», а класичний дизайн будинку ідеально підходитиме до вишуканих ковпачків «Sahara Petit». Шукаєте ідеї підбадьорити салон? Корпус з горщиком «Магнолія Джерсі» з модною, надзвичайно модною трикотажною накладкою на майку - наш номер-бестселер у цій категорії. Якщо ваша кухня потребує більшої кількості кольорів, замовте двокольорові оболонки для горщиків «Duet» або різнокольорові, модульні корпуси для трави «Heca» або «Rocka P», доступні в матовій та прозорій версії, які легко поєднуються в інтригуючі структури завдяки спеціальним засувкам . У нас також є красиві довгі оболонки розміром 38 х 13 см, 30 х 12 см і 28 х 15 см, призначені для балконних ящиків. Щедріші герані, завушні петунії та лобелії будуть виглядати в них ще більш пишно. Шикарні кожухи орхідей не вдалося пропустити у нашій пропозиції. Полюбите яскраві кольори корпусів горщиків для орхідей «Finezja», «Flora» та «Wenus».

Ми дозволимо вам здійснити свої фантазії! Забезпечте свої горщики квітами, які вони заслуговують Ми пропонуємо найширший вибір горщиків за найвигіднішими цінами - подивіться, замовляйте та змінюйте своє житло разом з нами!