Tencere muhafazaları

Yeni tencere kasalarına mı ihtiyacınız var? Mağazamızda en güzel, gerçekten çarpıcı tasarımları bulacaksınız! Çeşitli boyutlarda yeni, şık modellerle ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz. Bahçe pazarımızda 9,5 ila 40 cm ölçülerinde yuvarlak, kare ve uzun tencere muhafazaları bulacaksınız. Her zaman bir göz atmak için bekliyoruz!

Sadeliğe değer veriyorsanız ve yeni tencere muhafazalarınız, her şeyden önce doymuş renklerle, sarı, limon yeşili ve karpuz “Aruba”, kiraz kırmızısı, fıstık yeşili veya nane yeşili “Vulcano” ve turkuaz ile göz kamaştırmalıdır. , yaban mersini-mor veya lavanta-mavi "Ibiza" yuvarlak tencere muhafazaları size hitap etmelidir. Alanınızı etnik veya İskandinav tarzında düzenlemeyi planlıyorsanız, ahşap tahtalardan yapılmış gibi görünen ahşap tahıl “Elba” kılıfları sipariş edin! İnce, açık renklerin geniş bir paletinde - kireç yeşili, açık bej, açık gri veya antika pembe - mevcut, file kaplamalı ihale, havadar “Bella” tencere muhafazaları romantik, pastoral iç mekanları tamamlayacak. Modern tarzdaki oturma odaları ve yatak odaları, “City” tencere kasaları sayesinde daha taze bir görünüme kavuşurken, klasik ev tasarımı zarif “Sahara Petit” yuvarlak tencere kasaları ile mükemmel bir şekilde eşleşecek. Salonu neşelendirecek fikirler mi arıyorsunuz? Modaya uygun, süper moda jarse örme pıtırtı ile “Magnolia Jersey” tencere kasası, bu kategoride bir numaralı en çok satan ürünümüzdür. Mutfağınızın daha fazla renge ihtiyacı varsa, özel mandallar sayesinde ilgi çekici yapılara kolayca birleştirilebilen, çift renkli ve şeffaf versiyonda bulunan iki renkli “Duet” tencere kılıflarını veya renkli, modüler “Heca” veya “Rocka P” bitki tencere kılıflarını sipariş edin . Balkon kutuları için tasarlanmış 38 x 13 cm, 30 x 12 cm ve 28 x 15 cm boyutlarında güzel uzun kasalarımız da var. Coşkulu sardunyalar, sondaki petunyalar ve lobeli içlerinde daha da muhteşem görünecek. Posh orkide kılıfları teklifimizde kaçırılmamış. “Finezja”, “Flora” ve “Wenus” orkide saksı kılıflarının canlı renklerine aşık olun.

Fantezilerinizi yerine getirmenize izin vereceğiz! Saksı çiçekleri hak ettikleri ayarı sağlayın. Biz en rekabetçi fiyatlarla en geniş tencere muhafazaları sunuyoruz - bir göz atın, sipariş ve bizimle evinizi değiştirin!