• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Črevá na črepníky

Potrebujete nové črevá potu? V našom obchode nájdete najkrajšie a skutočne ohromujúce vzory! Náš sortiment neustále rozširujeme o nové, módne modely v rôznych veľkostiach. Na našom záhradnom trhu nájdete okrúhle, štvorcové a dlhé črepníky s rozmermi 9,5 až 40 cm. Vždy sa môžete pozrieť!

Ak si ceníte jednoduchosť a vaše nové črevá na črepníky by sa mali oslniť, v prvom rade s nasýtenými farbami, žltou, limetkovo-zelenou a melónom „Aruba“, čerešňovo červenou, pistáciovou zelenou alebo mätou zelenou farbou „Vulcano“ a tyrkysovou farbou. , čučoriedkovo-fialové alebo levanduľovo-modré „Ibiza“ okrúhle obaly na hrnce by vás mali osloviť. Ak by ste chceli zariadiť svoj priestor v etnickom alebo škandinávskom štýle, objednajte si drevené obaly „Elba“ z dreva, ktoré vyzerajú ako z drevených dosiek! Jemné, vzdušné črepníky „Bella“ s povrchovou úpravou zo sieťoviny, dostupné v širokej palete jemných, svetlých farieb - limetkovo zelená, svetlo béžová, svetlo šedá alebo antická ruža - doplnia romantické, idylické interiéry. Moderne zariadené obývacie izby a spálne získajú sviežejším dizajnom črepníkov „City“ čerstvejší vzhľad, zatiaľ čo klasický dizajn by dokonale zodpovedali elegantným obalom „Sahara Petit“. Hľadáte nápady na povzbudenie salónu? Obal potu „Magnolia Jersey“ s módnym, super trendovým vzorom pleteného pletiva je naším bestsellerom číslo jedna v tejto kategórii. Ak vaša kuchyňa potrebuje viac farieb, objednajte si dvojfarebné črevá na hrnce „Duet“ alebo farebné, modulárne črevá na bylinkové hrnce „Heca“ alebo „Rocka P“, ktoré sú k dispozícii v matnej a priehľadnej verzii a vďaka špeciálnym západkám sa dajú ľahko kombinovať do zaujímavých štruktúr. , Máme tiež krásne dlhé črevá rozmerov 38 x 13 cm, 30 x 12 cm a 28 x 15 cm, určené pre balkónové škatule. Bujné muškáty, koncové petúnie a lobelie v nich budú vyzerať ešte nádhernejšie. V našej ponuke nemohli chýbať luxusné črievky orchideí. Zamilujte sa do živých farieb čriev kvetináčov „Finezja“, „Flora“ a „Wenus“.

Necháme vás splniť vaše fantázie! Poskytnite kvetinám kvetináčov prostredie, ktoré si zaslúžia. Ponúkame najširší výber črepníkových kvetináčov za najvýhodnejšie ceny - pozrite sa, objednajte a zmeňte svoj domov s nami!

-25%
1.41 1.88
-25%
1.85 2.46
-25%
1.85 2.46
-25%
1.85 2.46
-25%
1.85 2.46
-25%
1.85 2.46
-25%
1.85 2.46
-25%
1.90 2.53