• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Juodgrūdžių sėklos

Atraskite Juodgrūdžių sėklų grožį ir universalią naudą mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes siūlome tris nuostabias rūšis: juodąjį kmyną, miglotoji mylė ir geltonąjį anyžių žiedą. Mūsų parduodamos sėklos yra aukščiausios kokybės ir parodo puikias daigumo savybes, gaunamos išimtinai iš gerai žinomų gamintojų.

Juodasis kminas (Nigella sativa) yra ne tik vaistinė augalija, bet ir išskirtinė prieskoninė žolė. Jos skanios sėklos, kurių skonis primena muskato riešutą, yra puikiai tinka praturtinti pyragaičius ir įvairius kitus patiekalus. Be to, iš šių sėklų galite užauginti daigus kaip skanų ir maistingą užkandį. Juodasis kminas yra žinomas dėl daugelio sveikatai naudingų savybių, tokiose kaip antifungalinės, antibakterinės, antivirusinės ir anticancerogeninės savybės. Jis taip pat žinomas kaip odos ir plaukų būklę gerinantis augalas ir yra ypač naudingas tiems, kurie kenčia nuo astmos ir alergijų.

Miglotoji mylė yra nuostabi dekoratyvinė augalija, kuri puošia bet kurią vasaros gėlių lovelę. Šis žemas augalas gamina baltus, rožinius arba mėlynus žiedus, kurie vėliau virsta dekoratyviniais vaisių kapsulėmis, kai vasara bėga prie pabaigos. Ši augalija yra lengva auginti ir yra puikus pasirinkimas tiek šviežioms, tiek džiovintoms gėlių kompozicijoms, ir tinka bet kokio lygio sodininkams.

Nereikia nuvertinti geltonojo anyžių žiedo – tai taip pat puiki dekoratyvinė augalija. Ji gamina ryškiai geltonus žiedus, kurie vėliau virsta vaisių kapsulėmis, užtikrindami jos dekoratyvinį patrauklumą iki vėlyvos rudens. Tai taip pat puiki kandidatė džiovintoms gėlių kompozicijoms.

Nepraleiskite progos įsivežti šias nuostabias ir naudingas Juodgrūdžių sėklų rūšis į savo sodą. Užsisakykite dabar ir mėgaukitės jų įvairiomis privalumais!