• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Mustköömen seemned

Avastage Mustköömen seemnete ilu ja mitmekülgsus meie veebipoes. Pakume kolme märkimisväärset liiki: mustat köömenet, udupiiglit ja kollast apteegitilliõit. Müüdavad seemned on kõrgeima kvaliteediga ja näitavad suurepärast idanemisvõimet, olles pärit ainult tunnustatud tootjatelt.

Must köömen (Nigella sativa) pole mitte ainult ürt, vaid ka erakordne maitseaine. Selle vürtsikad seemned, mis meenutavad muskaatpähklit, on suurepärased erinevate pirukate ja muude toitude rikastamiseks. Lisaks võite nendest seemnetest kasvatada idusid ja nautida maitsvat ning toitvat suupistet. Musta köömne arvukate tervisele kasulike omaduste hulka kuuluvad seenevastased, antibakteriaalsed, viirusevastased ja vähivastased efektid. Samuti parandab see naha ja juuste seisundit ning pakub olulist leevendust astma ja allergiate all kannatavatele inimestele.

Udupiigel on lummav ilutaim, mis on ideaalne igale suvisele lillepeenrale. See madalakasvuline taim toodab valgeid, roosasid või siniseid õisi, mis suve lõppedes muutuvad dekoratiivseteks viljakapsliteks. Udupiiglit on lihtne kasvatada, see sobib nii värskete kui ka kuivatatud lilleseadete jaoks ja on hea valik kõigile aiandushuvilistele, olenemata nende kogemuste tasemest.

Kollane apteegitilliõis, mis ei jää alla, on veel üks suurepärane ilutaim. See toodab erksaid kollaseid õisi, mis hiljem arenevad viljakapsliteks, tagades selle dekoratiivse välimuse kuni hilissügiseni. See on ka suurepärane kandidaat kuivatatud lilleseadete jaoks.

Ärge jätke kasutamata võimalust tuua need kaunid ja kasulikud Mustköömen liigid oma aeda. Tellige kohe, et nautida nende mitmekülgseid eeliseid!