• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Alamkategooriad

Toote filtrid

Hind

Mustköömen seemned

Meie e-poest leiate kolme nigella liigi seemneid - musta köömne, armastus-udu ja kollane apteegitilli. Meie poes müüdavad seemned on kõrge kvaliteediga ja neil on hea idanevus, sest need on pärit ainult tuntud tootjatelt.

Must köömne (Nigella sativa) on eelkõige maitsetaim ja maitsestamine. Soolased seemned meenutavad maitsvat muskaatpähklit ning on varustatud kondiitritoodete ja paljude teiste roogadega. Samuti võite neid kasvatada ja nautida maitsvat ja tervislikku suupisteid. Must köömne näitab palju tervendavat mõju ja mõned peavad seda kõike parandavaks vahendiks. See on tõestanud seenevastaseid, antibakteriaalseid, viirusevastaseid, vähivastaseid mõjusid ja mõjutab soodsalt naha ja juuste seisundit. See aitab oluliselt kaasa astma ja allergiate all kannatavatele inimestele.

Love-in-a-mist on suurepärane dekoratiivtaim, mis kaunistab suvel palju lillepeenra. See kasvab üsna madalal ning toodab valge, roosa või siniseid lilli, millest suvel lõpus kujunevad dekoratiivsed puuviljakapslid. Armastus-in-a-udu võib kasvatada ka lillede jaoks nii värskete kui ka kuivatatud kimpude jaoks. See taim on kasvatamisel üsna problemaatiline ja ei tohiks isegi vähem kogenud aednikele probleeme tekitada. Kollane apteegitilli on samuti suurepärane dekoratiivtaim. See toodab suvel kollaseid õitsemist, mis muutuvad hilisemas etapis puuviljakapsliteks. Sellepärast säilitab kollane apteegitilli lill oma dekoratiivse väärtuse kuni hilissügiseni. See sobib hästi kuivatatud lillekorrastesse.