Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння чорниці

У нашому інтернет-магазині можна знайти насіння трьох видів нігел - чорного кмину, кохання в тумані і жовтого квітки фенхеля. Насіння, що продається в нашому магазині, має високу якість і демонструє хорошу проростання, оскільки надходить тільки від відомих виробників.

Чорний кмин (Nigella sativa) - трава і приправа. Смачні насіння нагадують мускатний горіх на смак і пристосовані для випічки і багатьох інших страв. Ви також можете вирощувати паростки з них і насолоджуватися смачною і здоровою закускою. Чорний кмин демонструє багато лікувальних ефектів, а деякі вважають його засобом для усього. Воно виявило протигрибкову, антибактеріальну, противірусну, протиракову дію і благотворно впливає на стан шкіри та волосся. Це значно допомагає людям, які страждають астмою та алергією.

Любов в тумані - велика декоративна рослина, яка влітку прикрасить багато квіткових клумб. Він росте досить низьким і виробляє білі, рожеві або сині квіти, з яких розвиваються декоративні фруктові капсули в кінці літа. Любов в тумані можна вирощувати і для зрізаних квітів, як для свіжих, так і для сухих букетів. Ця рослина досить непроблемна в обробці і не повинна представляти жодних проблем навіть менш досвідченим садівникам. Жовтий квітка кропу також є великою декоративною рослиною. Вона виробляє жовте цвітіння влітку, яке перетворюється на плодові капсули на пізньому етапі. Завдяки цьому жовтий квітка фенхеля зберігає свою декоративну цінність до пізньої осені. Він добре вписується в сухих квіткових композиціях.