• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Melnsēklītes sēklas

Atklājiet Melnsēklītes sēklu skaistumu un daudzpusību mūsu tiešsaistes veikalā. Mēs piedāvājam trīs izcilas šķirnes: melno ķimenes, miglotāju mīlestību un dzelteno fenheļa ziedu. Mūsu pārdotās sēklas ir augstākās kvalitātes un izrāda lielisku dīgšanas spēju, tiek iegādātas tikai no atzītiem ražotājiem.

Melnā ķimene (Nigella sativa) nav tikai garšviela, bet arī izcilas ēdiens. Tās garšīgās sēklas, kas garšas ziņā ir līdzīgas muskatriekstam, ir lieliski piemērotas dažādu ēdienu un konditorejas izstrādājumu pagatavošanai. Turklāt no šīm sēklām var izaudzēt asni un baudīt garšīgu un barojošu uzkodu. Melnā ķimene ir zināma ar daudziem veselības ieguvumiem, tai ir antifungālas, antibakteriālas, antivirālas un pretvēža īpašības. Tā arī uzlabo ādas un matu stāvokli un ir ievērojami noderīga cilvēkiem, kuri cieš no astmas un alerģijām.

Miglotā mīlestība ir aizraujošs dekoratīvais augums, ideāls, lai rotātu jebkuru vasaras puķu dobi. Šis zemaugšais augs ražo ziedus balto, rozā vai zilo nokrāsu gammā, kuri pēc tam pārvēršas dekoratīvās augļu kapsulās, kad vasara iet uz nogali. Vieglā audzēšanā, miglotā mīlestība ir ideāli piemērota gan svaigiem, gan žāvētiem puķu klēpjiem un ir lieliska izvēle dārzniekiem ar jebkādu pieredzes līmeni.

Nemaz nerunājot par dzelteno fenheļa ziedu, tas arī ir izcils dekoratīvais augums. Tas ražo spilgti dzeltenus ziedus, kas vēlāk pārvēršas augļu kapsulās, nodrošinot tā dekoratīvo pievilcību līdz pat vēlajai rudenim. Tas ir arī lielisks kandidāts žāvētām puķu kompozīcijām.

Nepalaistiet garām iespēju ievest šīs skaistās un noderīgās Melnsēklītes sēklu šķirnes savā dārzā. Pasūtiet tagad un izbaudiet to daudzveidīgas priekšrocības!