• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Thuja väetised

Thuja väetised võimaldavad teil hoolitseda igihaljaste puude jõulisuse, tervise ja erksate värvide eest. Tuju, mida tavaliselt nimetatakse arborvitaks, on saadaval hämmastavalt laias sortide valikus, millel on üks ühine omadus: spetsiifilised toitumisvajadused, mida saab rahuldada just neile okaspuudele mõeldud professionaalsete toodetega. Meie poest leiate laia valiku paljude tuntud kaubamärkide tujaväetisi: allpool leiate selle kategooria konkurentsivõimeliste hindadega premium-kategooria tooteid. Vaata lähemalt!

Mikrotoitainetega Target Thuja väetist, mis hoiab ära nõelte ja kaalude pruunistumise, on saadaval erinevates suurustes. Valige üks neist vastavalt teie aias kasvavate arborvitate arvule. Ei maksa üle maksta! Suurt populaarsust naudib ka Floroviti "100 dni" (100 päeva) Thuja väetis. Sellel kergesti rakendataval granuleeritud taimsel toidul on spetsiaalne koostis, mis tagab pikaajalise toime. Kõigi kohe toimivate vedelate toodete fännide jaoks on meil ka midagi erilist - tujukate leheväetis "Zielony Dom" kasutusvalmis kastekannus. See kontsentreeritud hädaväetis sobib suurepäraselt nõrkade ja haigustega kimpus olevate puude täiendamiseks ja taaselustamiseks. Kastmisnõu koos väetisega tuleb kinnitada ainult aiavoolikule ja kasta taimi, et tagada neile kogu toitainete komplekt. Kui kavatsete oma igihaljaste eest eriti hoolitseda, alustage suve lõpus Targetist pärit sügisese okaspuuväetise kasutamist. See toode suurendab arborvitate vastupidavust ja külmakindlust. See võimaldab teil oma puid ja põõsaid talveks ette valmistada ning külmakahjustuse probleemi kõrvaldada. Vaata järgi!

Soovitame teil meie poe pakkumise kohta rohkem teada saada. Pange kiiresti, mugavalt ja rahulolevalt ning kasutage meie taskukohaseid hindu!