Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива туї

Добрива туї дозволяють належним чином подбати про бадьорість, здоров’я та яскраве забарвлення ваших вічнозелених дерев. Туї, які зазвичай називають альтанками, доступні у приголомшливо широкому виборі сортів, що об’єднує одне: специфічні харчові потреби, які можна задовольнити професійними продуктами, присвяченими саме тим хвойним рослинам. У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент добрив з туї багатьох відомих брендів: нижче, будь ласка, знайдіть преміум продукти цієї категорії за конкурентоспроможними цінами. Подивись уважніше!

Добриво Target Thuja з мікроелементами, яке запобігає забрудненню хвої та луски, доступне у різних розмірах. Виберіть одну з них відповідно до кількості альтанок, які ростуть у вашому саду. Немає ризику переплатити! Великою популярністю користується також добриво Туя від "Флоровіт" (100 днів). Ця проста в застосуванні гранульована рослинна їжа має спеціальну формулу, яка забезпечує тривалий ефект. У нас також є щось особливе для всіх шанувальників негайно ефективних рідких продуктів, листяне добриво для туй "Zielony Dom" у готовій лійці. Це концентроване надзвичайне добриво ідеально підходить для доповнення та повернення до життя слабких та страждаючих хворобами дерев. Потрібно лише прикріпити лійку з добривом до садового шланга і полити рослини, щоб забезпечити їх повним набором поживних речовин. Якщо ви маєте намір додатково подбати про свої вічнозелені рослини, почніть застосовувати осіннє добриво хвойних рослин від Target наприкінці літа. Цей продукт підвищує морозостійкість та морозостійкість альтанок. Це дозволить вам підготувати дерева та чагарники до зими та усунути проблему обмороження. Перевір!

Ми просимо Вас дізнатись більше про пропозицію нашого магазину. Купуйте швидко, зручно, із гарантією задоволення та скористайтесь нашими доступними цінами!

У цій категорії немає товарів