• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Thuja trąšos

Thuja trąšos leidžia tinkamai pasirūpinti visžalių medžių energija, sveikata ir ryškiu dažymu. Tujų, paprastai vadinamų arborvitomis, galima rasti stulbinančiai įvairiausių veislių, kurios turi vieną bendrą bruožą: specifinius mitybos reikalavimus, kuriuos galima patenkinti profesionaliems produktams, skirtiems tiems labai spygliuočiams. Mūsų parduotuvėje rasite platų tujų trąšų asortimentą iš daugelio žinomų prekės ženklų: žemiau rasite aukščiausios kokybės tos kategorijos produktus konkurencingomis kainomis. Pažiūrėk atidžiau!

„Target Thuja“ trąša su mikroelementais, neleidžianti adatoms ir svarstyklėms paruduoti, yra įvairių dydžių. Pasirinkite vieną iš jų pagal jūsų sode augančių arborvitų skaičių. Nėra rizikos permokėti! „100 dni“ (100 dienų) „Thuja“ trąšos iš Florovito taip pat turi didelį populiarumą. Šis lengvai tepamas granuliuotas augalinis maistas turi specialią formulę, kuri užtikrina ilgalaikį poveikį. Mes taip pat turime ką nors ypatingo visiems tuoj pat veiksmingų skystų produktų gerbėjams - „Zielony Dom“ lapų trąšą tujoms, paruoštas naudoti laistymo skardinėje. Šios koncentruotos avarinės trąšos puikiai tinka papildyti ir atgaivinti silpnus ir ligų kamuojamus medžius. Laistymo skardinę su trąšomis reikia pritvirtinti tik prie sodo žarnos ir palaistyti augalus, kad jie aprūpintų visą maistinių medžiagų rinkinį. Jei ketinate ypač rūpintis visžaliais augalais, vasaros pabaigoje pradėkite naudoti „Target“ rudens spygliuočių trąšas. Šis produktas padidina arborvitų atsparumą ir atsparumą šalčiui. Tai leis jums paruošti medžius ir krūmus žiemai ir pašalinti nušalimo problemą. Pasižiūrėk!

Maloniai raginame jus sužinoti daugiau apie mūsų parduotuvės pasiūlymą. Pirkite greitai, patogiai, garantuodami pasitenkinimą ir pasinaudokite mūsų prieinamomis kainomis!

Thuja trąšos - apsaugo nuo adatų parudavimo - Target® - 1 kg - -10%
11.54 12.83
Pasiūlymas baigiasi
Thuja ir arborvitae trąšos - laistymo indų pakuotė - Zielony Dom® - 950 ml - -10%
19.33 21.48
Pasiūlymas baigiasi
Thuja trąšos - apsaugo nuo adatų parudavimo - Target® - 4 kg - -10%
35.10 39.00
Pasiūlymas baigiasi
Ilgalaikės spygliuočių trąšos „100 dni“ (100 dienų) - Florovit® - 4 kg - -10%
39.83 44.26
Pasiūlymas baigiasi
Ilgalaikės spygliuočių trąšos „Iglaki Plus“ („Conifer Plus“) - Compo® - 4,5 kg - -10%
41.80 46.44
Pasiūlymas baigiasi
Spygliuočių trąšos su mikroelementais - Target® - 8 kg - -10%
60.78 67.53
Pasiūlymas baigiasi