• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Thuja trąšos

Thuja trąšos leidžia užtikrinti jūsų visžalių medžių gyvybingumą, sveikatą ir spalvos ryškumą. Thujos, taip pat žinomos kaip gyvybės medžiai, yra ypatingai įvairių veislių, visos dalijasi vienu bendru bruožu: specifinėmis mitybos poreikiais, kuriuos galima patenkinti mūsų profesionaliais produktų, skirtų šioms unikalioms spygliuočių medžių veislėms, pagalba. Mūsų parduotuvė siūlo plačią thuja trąšų gamą iš žinomų prekės ženklų konkurencingomis kainomis. Atraskite mūsų prabangų pasirinkimą žemiau!

Mūsų Target Thuja trąšos su mikroelementais, kurios užkerta kelią spyglių ir žvynų rudos spalvos pasikeitimui, yra prieinamos įvairiomis dydžio versijomis. Pasirinkite tą, kuri tinkama jūsų sode esančių gyvybės medžių skaičiui, nesijaudindami dėl per didelių išlaidų. Florovit "100 dienos" Thuja trąša yra dar vienas populiari pasirinkimo galimybė. Ši lengvai naudojama granulėmis pagrįsta augalų maistinių medžiagų trąša turi specialią formulę ilgam poveikiui. Norintiems greitų rezultatų, siūlome "Zielony Dom" skystas lapų trąšas Thuja medžiams pasiruošusioje konservantoje. Ši koncentruota skubios pagalbos trąša yra puiki silpnų ir ligotų medžių gaivinimui. Tiesiog prijunkite konservantą prie savo sodo laistymo vamzdžio ir laistykite savo augalus, suteikdami jiems būtinų maistinių medžiagų. Norint toliau apsaugoti savo visžalius medžius, pradėkite naudoti "Target" rudens pušimui skirtą koniferų trąšą vasaros pabaigoje. Ši produkcija padidina jūsų gyvybės medžių šaltinėlį ir atsparumą šalčiui, paruošia juos žiemai ir mažina šalčiui jautrūs bėrimo riziką. Ištyrinkite mūsų asortimentą dabar!

Kviečiame naršyti mūsų parduotuvės pasirinkimą. Mėgaukitės greitu, patogiu apsipirkimu su patenkinimo garantija ir pasinaudokite mūsų patraukliomis kainomis!