• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Thuja mēslojums

Thuja mēslojums ļauj pienācīgi rūpēties par mūžzaļo koku enerģiju, veselību un spilgtu krāsu. Tūjas, ko parasti sauc par dendrārijām, ir pieejamas satriecoši plašā šķirņu izvēlē, kurām ir viena kopīga iezīme: īpašas uztura prasības, kuras var apmierināt ar profesionāliem produktiem, kas paredzēti tieši šiem skujkokiem. Mūsu veikalā atradīsit plašu tujas mēslošanas līdzekļu sortimentu no daudziem pazīstamiem zīmoliem: zemāk, lūdzu, atrodiet šīs kategorijas augstākās klases produktus par konkurētspējīgām cenām. Paskaties tuvāk!

Target Thuja mēslojums ar mikroelementiem, kas neļauj adatām un svariem brūnināties, ir pieejams dažādos izmēros. Izvēlieties vienu no tiem atbilstoši jūsu dārzā augošo arborvītu skaitam. Nav pārmaksāšanas riska! Lielu popularitāti bauda arī Florovitas Thuja mēslojums "100 dni" (100 dienas). Šim viegli lietojamajam granulētajam augu ēdienam ir īpaša formula, kas nodrošina ilgstošu iedarbību. Mums ir arī kaut kas īpašs visiem tūlītēji efektīvo šķidro produktu cienītājiem, "Zielony Dom" lapu mēslojums tūjām lietošanai gatavā laistīšanas tvertnē. Šis koncentrētais avārijas mēslojums ir lieliski piemērots vāju un slimību nomocītu koku papildināšanai un atdzīvināšanai. Jums tikai jāpiestiprina laistīšanas kanna ar mēslojumu pie dārza šļūtenes un jālaista augi, lai nodrošinātu viņiem pilnu barības vielu komplektu. Ja jūs plānojat īpaši rūpēties par mūžzaļajiem augiem, vasaras beigās sāciet lietot rudens skujkoku mēslojumu no Target. Šis produkts palielina arborvītu izturību un salizturību. Tas ļaus jums sagatavot savus kokus un krūmus ziemai un novērst apsaldējumu problēmu. Pārbaudiet to!

Aicinām jūs uzzināt vairāk par mūsu veikala piedāvājumu. Iepērcieties ātri, ērti, ar apmierinātības garantiju un izmantojiet mūsu pieejamās cenas!