• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Thuja mēslojums

Thuja mēslo līdzekļi ļauj nodrošināt jūsu vienmēr zaļo koku vitalitāti, veselību un dzīvīgumu. Thuja, arī pazīstama kā dzīves koks, ir ievērojami daudzveidīga dažādu šķirņu izvēlē, kuras visām ir viena kopīga īpašība: specifiskas uzturvielu vajadzības, kas var tikt apmierinātas ar mūsu profesionālajiem produktiem, kas izstrādāti šiem unikālajiem skujkoku veidiem. Mūsu veikals piedāvā plašu thuja mēslojumu klāstu no atzītiem zīmoliem par konkurences spējīgām cenām. Atklājiet mūsu augstākās klases izvēli zemāk!

Mūsu Mērķis Thuja mēslojums ar mikroelementiem, kas novērš adatu un čaulas brūnēšanu, ir pieejams dažādās izmēros. Izvēlieties to, kas atbilst jūsu dārzā esošo dzīves koku skaitam, nerūpējoties par pārmērīgām izmaksām. Florovit "100 dienas" Thuja mēslojums ir vēl viena populāra izvēle. Šo viegli lietojamo granulēto augu mēslojumu raksturo īpaša formula ilgtermiņa efektivitātei. Tiem, kuri dod priekšroku nekavējoties rezultātiem, piedāvājam "Zielony Dom" šķidro lapu mēslojumu Thuja kokiem gatavā izmantošanai laistīšanai. Šis koncentrētais ārkārtas mēslojums ir ideāls, lai atjaunotu vājus un slimotus kokus. Vienkārši pievienojiet laistīšanas kannu savam dārza ūdens vadam un laistiet savas augus, nodrošinot tiem būtiskās uzturvielas. Lai papildus aizsargātu jūsu vienmēr zaļos kokus, sāciet izmantot Mērķa rudens skujkoku mēslojumu vasaras beigās. Šis produkts uzlabo jūsu dzīves koku izturību un salnas izturību, sagatavojot tos ziemai un samazinot salnas bojājumu risku. Izklausiet mūsu klāsta piedāvājumu tagad!

Mēs jūs aicinām pārlūkot mūsu veikala izvēli. Izbaudiet ātru, ērtu iepirkšanos ar apmierinātības garantiju un izmantojiet mūsu pievilcīgās cenas!